Derby powiatu ostrołęckiego dla GKS Łyse. Gospodarze nie dali szans rywalom z Myszyńca

Piłka nożna 12 października 2024 6 Komentarzy

GKS Łyse pokonał Aldo Bartnik Myszyniec 6:1 w derbach powiatu ostrołęckiego w A Klasie. Mecz w Łysych rozegrano w nietypowym terminie - w piątek o 20:00.

Spotkanie przebiegało pod dyktando gospodarzy. W pierwszej połowie strzelili oni aż cztery bramki. W 14. minucie wynik otworzył Adrian Gwiazda, ten sam zawodnik podwyższył na 2:0 w 34. minucie. Przed przerwą miejscowi dołożyli jeszcze dwie bramki, ich autorem w 41. i 43. minucie był Kacper Szymański.

Jakby tego było mało, tuż po przerwie piątego gola dołożył Gwiazda, kompletując tym samym hat-tricka. Tego samego wyczynu dokonał Kacper Szymański, strzelając bramkę w 71. minucie. Goście z Myszyńca, na otarcie łez trafili do siatki pięć minut później. Honorowego gola dla Bartnika zdobył Szymon Kulas.

GKS Łyse - Aldo Bartnik Myszyniec 6:1 (4:0)

• GKS Łyse: Falkowski - Maszka (62. P. Szymański), Kozioł (79. Sokołowski), Kulas, Stachelek (88. Zalewski), Szablak (75. Święszkowski), Krawczyk, Domian, M., Szymański, K. Szymański (85. Kubeł), Gwiazda.
  • Bartnik: Olszewski - Zawitowski (73. Olszewski), Zyśk (46. Markowski), Bocianowski (46. Balcerczyk), Ożarowski, Lemański, Kobus, Stań (70. Pliszka), M. Bałdyga (46. Sz. Kulas), Szymański, Jaksina (60. Myszkowski).