zdjecie 2298
zdjecie 2298

Dobre wieści z OTPS Nike: Sukcesy w Kidner+Sport i kolejne powołania

Siatkówka 01 czerwca 2017 0 Komentarzy

Kolejne dobre informacje docierają do nas z obozu OTPS Nike Ostrołęka. Młode ostrołęckie siatkarki osiągnęły kolejne sukcesy w turnieju Kinder+Sport, do finału wojewódzkiego zakwalifikowały się dwie drużyny z naszego miasta. Do klubu dotarły także kolejne powołania. Sprawdź szczegóły.

Alicja Lendzioszek to kolejna zawodniczka Nike Ostrołęka w Kadrze Mazowsza. Lendzioszek otrzymała powołanie na konsultacje kadry województwa mazowieckiego młodziczek rocznika 2003, które odbędą się w Warszawie w dniach 3-4 czerwca. Na liście powołanych na konsultację naborową do reprezentacji Polski kadetek w siatkówce plażowej znalazła się z kolei Natalia Mierzejewska.

To jeszcze nie koniec. Trwa turniej Kinder+ Sport, a w nim świetnie radzą sobie młode ostrołęczanki. W kategorii "trójek" awans do finału wojewódzkiego wywalczyły podopieczne trener Moniki Gromadzkiej: Martyna Werpachowska, Ola Zbrzeźna i Maja Sokołowska. Z kolei w finale Mazowsza "czwórek" zagrają siatkarki prowadzone przez Joannę Sobotkę: Natalia Dawid, Karolina Kośnik, Maja Obrębska, Amelia Napiórkowska i Ola Lipka. Finały odbędą się w najbliższy weekend w Międzyborowie.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.