Dobry występ zawodników OKLA na Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych

Lekkoatletyka 25 marca 2012 Komentarzy

Pozytywnie zakończył się start czwórki zawodników OKLA w Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Biegach Przełajowych, które w sobotę 24 marca odbyły się w Szczecinie. Wystartowało w nich ok. 500 zawodników z ponad 100 klubów z całej Polski.

W najsilniej obsadzonym biegu (wystartowało ponad 100 zawodników) na 3000 m juniorów młodszych bardzo wysokie 5 miejsce zajął Paweł Polakowski (95) trenowany przez Krzysztofa Tyszkę. Punktowane 14 miejsce w biegu na 6000m juniorów zajął Damian Świerdzewski (93)(tr Dariusz Dąbrowski), 26 w tym samym biegu był Mateusz Zalewski (93), a na 52 miejscu w biegu na 3000 m juniorów sklasyfikowany został Miłosz Zabielski.

W sumie OKLA wywalczyło 8 punktów do klasyfikacji w sporcie młodzieżowym, a Klub zajął w juniorach młodszych 26 miejsce na 81 kluby (3 z klubów mazowieckich), a juniorach 38 miejsce na 58 kluby (także 3 z klubów Mazowsza).

[źródło: laostroleka.pl]