Drężewski, Prusinowski, Majewski. Trzy ostatnie transfery Narwi

Piłka nożna 16 sierpnia 2014 Komentarzy

Narew Ostrołęka tuż przed rozpoczęciem rozgrywek IV ligi mazowieckiej zakontraktowała trzech zawodników. Wszyscy stanowili o sile zespołu we wczorajszym meczu z MKS Ciechanów, wygranym 4:0.

Narew Ostrołęka tuż przed rozpoczęciem rozgrywek IV ligi mazowieckiej zakontraktowała trzech zawodników. Wszyscy stanowili o sile zespołu we wczorajszym meczu z MKS Ciechanów, wygranym 4:0.

Z bardzo dobrej strony pokazał się napastnik Damian Drężewski. Wychowanek ostrołęckiej Korony dołączył do Narwi na zasadzie transferu definitywnego z II-ligowej Calisii Kalisz. 20-letni zawodnik ma za sobą występy w młodzieżowych reprezentacjach Polski oraz w I lidze seniorów w barwach Wisły Płock. Wczoraj udowodnił, że jego pozyskanie może być "strzałem w dziesiątkę" - zakończył mecz z pierwszym trafieniem.

Linią obrony udanie kierował Piotr Prusinowski. 24-letni piłkarz ostatnie sezony spędził w Orle Kolno, gdzie był kapitanem drużyny. O jego przyjściu do Narwi ciepło wypowiada się Robert Bartkowski - prezes klubu, cytowany przez oficjalną stronę internetową.

-  To bardzo kulturalny, sympatyczny chłopak. Jako zawodnik ocierał się o kilka ciekawych klubów m.in. ŁKS Łódź czy Lechię Gdańsk. Cieszę się, że będzie grał u nas i mam nadzieję, że z Cycholem, Zalewskim, Skorupką i Gawrychem stworzy w obronie mur nie do przejścia dla naszych rywali - mówi Bartkowski.

Dobre spotkanie rozegrał również pomocnik Krzysztof Majewski. 18-latek trafił do Narwi na zasadzie półrocznego wypożyczenia z Korony Ostrołęka. Z grą utalentowanego pomocnika wiązane są spore nadzieje. To jeden z najlepiej zapowiadających się młodych piłkarzy z Ostrołęki w ostatnich latach.

Narew Ostrołęka pokonała wczoraj MKS Ciechanów 4:0 w meczu pierwszej kolejki IV ligi.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.