Dwa medale Zuzi Zecer na OMDO w Lublinie

Pływanie 05 października 2021 1 Komentarz

2 października zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka na pięknym basenie Aqua Lublin uczestniczyli w jubileuszowych zawodach pływackich na 10 - lecie programu Od Młodzika Do Olimpijczyka.

Oprócz uprawnionych do startu roczników (2008-2013),możliwość udziału otrzymali także zawodniczki i zawodnicy, którzy w przeszłości startowali w cyklu OMDO.  W zawodach udział wzięło ponad pięćset zawodniczek i zawodników z 44 klubów w tym dwójka pływaków UKS Piątka Ostrołęka: Zuzanna Zecer oraz Antoni Golan.

  • Zuzia Zecer zdobyła złoty medal na 50 m stylem motylkowym z czasem 38,28 oraz srebrny medal na 50 m stylem dowolnym z czasem 36,18, ustanawiając w dwóch startach rekordy życiowe.
  • Antek Golan zajął dwa 10. miejsca: na 50 m stylem dowolnym z czasem 39,44 oraz na 50 m stylem grzbietowym z czasem 48,21, poprawiając również w dwóch startach rekordy życiowe.

- Cieszymy się bardzo z wyników naszej ambitnej młodzieży i medali Zuzi a tym bardziej że w tym miesiącu w rankingu europejskim młoda pływaczka zamelduje się w czołówce o rok starszych zawodniczek z rocznika 2011 - podkreśla trener Andrzej Pyskło.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
13:47, 06 października 2021

Kibic

Brawo dla Zuzi i Antka oraz trenera, oby tak dalej

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.