zdjecie 9767

Działacze ASPS Net zamknęli kadrę drużyny

Siatkówka 16 lipca 2015 Komentarzy

Działacze ASPS Net Ostrołęka zamknęli skład pierwszoligowej drużyny na sezon 2015/16. Ostatnim wzmocnieniem biało-czerwonych będzie 19-letni środkowy bloku Łukasz Zimoń, który ostatnio reprezentował barwy MOS Wola Warszawa.

Działacze ASPS Net Ostrołęka zamknęli skład pierwszoligowej drużyny na sezon 2015/16. Ostatnim wzmocnieniem biało-czerwonych będzie 19-letni środkowy bloku Łukasz Zimoń, który ostatnio reprezentował barwy MOS Wola Warszawa.

Ostrołęcka drużyna przed sezonem 2015/16 przeszła prawdziwą rewolucję kadrową. Zespół opuścili prawie wszyscy podstawowi zawodnicy, a na ich miejsce pojawili się głównie młodzi gracze. W Ostrołęce nie zagrają już rozgrywający Piotr Milewski i Adam Szałański, środkowi Damian Boruch i Karol Szczygielski, atakujący Damian Wdowiak i Damian Wierzbicki, przyjmujący Grzegorz Białek i Michał Przybylski, a także libero Daniel Saczko.

Zarząd klubu, dysponując dość ograniczonym budżetem, zdecydował się na pozyskanie młodych graczy, którzy mają walczyć o budowanie swojej reputacji w świecie siatkówki. Tym sposobem na rozegraniu zaprezentują się Michał Tomczak z UKS Centrum Augustów i Jakub Nowosielski z TKS Tychy. Na pozycji przyjmującego pojawiło się dwóch nowych graczy - do Dominika Zalewskiego i Piotra Cichockiego dołączyli Ernest Plizga z Błękitnych Ropczyce i Daniel Ostrowski z Lechii Tomaszów Mazowiecki. Na libero zagra dobrze znany ostrołęckim kibicom Krzysztof Kołodziej - trenował on z zespołem Pekpolu przed trzema laty. Za atak z prawego skrzydła odpowiadać będą Patryk Szwaradzki z AZS Olsztyn i Rafał Faryna z Campera Wyszków.

Ostatnia zmiana w składzie biało-czerwonych miała miejsce na środku siatki. Wczoraj klub potwierdził, że do zespołu dołącza 19-letni Łukasz Zimoń. Mierzący 199 cm środkowy będzie rywalizował z Danielem Szaniawskim z Avii Świdnik oraz Rafałem Obermelerem, który ubiegły sezon spędził w Ostrołęce, lecz nie miał zbyt wielu szans na grę.

Kadra ASPS Net Ostrołęka na sezon 2015/16:

rozgrywający: Michał Tomczak, Jakub Nowosielski,
środkowi: Łukasz Zimoń, Daniel Szaniawski, Rafał Obermeler,
atakujący: Patryk Szwaradzki, Rafał Faryna,
przyjmujący: Dominik Zalewski, Piotr Cichocki, Ernest Plizga, Daniel Ostrowski,
libero: Krzysztof Kołodziej

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.