zdjecie 8196
zdjecie 8196

Energa o finał II ligi zagra w Wilczynie

Siatkówka 12 kwietnia 2017 0 Komentarzy

Po udanej rundzie zasadniczej oraz fazie play-off przychodzi czas na poważne rozstrzygnięcia. Przed siatkarzami Energi Ostrołęka turniej półfinałowy o awans do I ligi. Droga do I ligi daleka w przenośni i dosłownie, bowiem półfinał rozegrany zostanie w wielkopolskim Wilczynie.

Gospodarzem turnieju półfinałowego będzie klub LUKS Wilki Wilczyn, zdobywca drugiego miejsca w rundzie zasadniczej (grupa 1). Oprócz tego zespołu, zagrają także Olimpia Sulęcin (zwycięzca rundy zasadniczej w 1. grupie), MOS Wola Warszawa oraz Energa Ostrołęka. Przez trzy dni w niedużej sali w Wilczynie toczyć się będzie walka o dwa z sześciu miejsc w finale II ligi.

Awans do turnieju finałowego II ligi uzyskają dwie najlepsze ekipy z półfinałów. Dwa pozostałe turnieje półfinałowe odbędą się w Tomaszowie Mazowieckim (Lechia Tomaszów Maz., Mickiewicz Kluczbork, Sobieski Żagań, AZS UAM Poznań) i Andrychowie (MKS Andrychów, MCKiS Jaworzno, Karpaty Krosno, Pszczółka Lublin).

Terminarz turnieju półfinałowego II ligi siatkarzy w Wilczynie:

Piątek, 21.04

Olimpia Sulęcin - Energa Ostrołęka
Wilki Wilczyn - MOS Wola Warszawa

Sobota, 22.04

Energa Ostrołęka - MOS Wola Warszawa
Olimpia Sulęcin - Wilki Wilczyn

Niedziela, 23.04

Wilki Wilczyn - Energa Ostrołęka
MOS Wola Warszawa - Olimpia Sulęcin

Jak wyglądają przygotowania Energi do turnieju półfinałowego? Na co liczą biało-czerwoni i jaki stawiają sobie cel? Odpowiedzi na te pytania jeszcze przed turniejem w naszym serwisie. Zapraszamy do odwiedzania strony.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.