Festiwal strzelecki Korony na koniec okresu przygotowawczego [WIDEO, ZDJĘCIA]

Piłka nożna 12 marca 2017 0 Komentarzy

Korona Ostrołęka rozbiła Orzeł Sypniewo 6:0 w ostatnim meczu okresu przygotowawczego do rundy wiosennej ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Tydzień przed startem ligi jest forma i gotowość do obrony pierwszego miejsca wywalczonego jesienią.

Już w pierwszej połowie meczu Korony z niżej notowanym rywalem oglądaliśmy pokaz siły i możliwości niebiesko-żółtych. Podopieczni Marcina Truszkowskiego zdecydowanie przeważali, a kolejne sytuacje podbramkowe kończyły się zdobyciem gola. Do przerwy mieliśmy 4:0, a te "zero z tyłu" to również zasługa Sebastiana Szczechowiaka. Golkiper ostrołęckiej drużyny w znakomitym stylu obronił rzut karny.

W drugiej połowie obraz gry nie zmienił się, Korona przeważała i udokumentowała tę przewagę kolejnymi dwiema bramkami. Strzelcy bramek dla Korony: Łukasz Zaniewski 4, Maciej Staszczuk i Piotr Strzeżysz. Wynik 6:0 dobrze rokuje przed rozpoczynającą się za tydzień rundą wiosenną ligi okręgowej. W pierwszym wiosennym meczu lider z Ostrołęki zmierzy się z trzecią w tabeli Wkrą Bieżuń. Podsumowanie sparingów i zapowiedź pierwszego meczu ligowego na wiosnę przeczytacie w przyszłym tygodniu w naszym serwisie sportowym.