zdjecie 1233
zdjecie 1233

Gala "Sparta": Krwawe starcie Renkowskiego z Szulcem [WIDEO]

Sporty walki 14 kwietnia 2017 2 Komentarze

Walka reprezentanta Kaiser Team Olsztyn Piotra Renkowskiego z Karolem Szulcem z Black Horse Łomża wzbudziła sporo emocji podczas V Gali Sportów Walki "Sparta" w Ostrołęce. Obaj fighterzy przystąpili do walki mocno zmotywowani - polała się krew, a cała walka potrwała tylko jedną rundę.

Choć w pojedynku nie walczyli reprezentanci Ostrołęki, to i tak kibice nie mogli czuć się zawiedzeni, bowiem Piotr Renkowski i Karol Szulc dali fanom sporo emocji. Dużo wyższy Renkowski starał się "ustawić" rywala lewym prostym, od czasu do czasu kopiąc także długimi nogami w przeciwnika. Jedno z takich potężnych kopnięć trafiło Szulca w nos, co spowodowało spory krwotok. Ambitny zawodnik Black Horse Łomża pokazał jeszcze sporą siłę, przewracając przeciwnika, ale chwilę później mieliśmy już przerwę na opatrzenie jego twarzy.

Walkę wznowiono i Szulc miał nawet przewagę w parterze, lecz po pierwszej rundzie zdecydowano się przerwać pojedynek ze względu na obfite krwawienie zawodnika z Łomży. Przed czasem zwyciężył więc olsztynianin Renkowski. Walkę obejrzeć możecie na naszym wideo.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
00:44, 15 kwietnia 2017

Kłopoty Najmana

Dzik groźny tylko z wygladu..


...
01:06, 15 kwietnia 2017

haha

odezwal sie znawca w kapciach z kaldunem przed telewizoremSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.