zdjecie 3114
zdjecie 3114

Gool Cup w Olszewie-Borkach dla Talentu Białystok (zdjęcia)

Piłka nożna 17 grudnia 2017 8 Komentarzy

W hali w Olszewie-Borkach odbył się turniej Gool Cup organizowany przez Akademię Młodego Piłkarza Gool. Zwyciężyła ekipa Talentu Białystok, która w finale pokonała Koronę Ostrołęka. Rywalizowali piłkarze z rocznika 2010 i młodsi.

W hali w Olszewie-Borkach odbył się turniej Gool Cup organizowany przez Akademię Młodego Piłkarza Gool. Zwyciężyła ekipa Talentu Białystok, która w finale pokonała Koronę Ostrołęka. Rywalizowali piłkarze z rocznika 2010 i młodsi.

Turniej w Olszewie-Borkach był prawdziwym piłkarskim świętem. Na trybunach zasiadło wielu kibiców - rodziców młodych piłkarzy, a sami zawodnicy nie odstawiali nogi i walczyli na całego. W pierwszym półfinale spotkały się ze sobą ekipy z Białegostoku - Talent pokonał MOSP 3:1. W drugim półfinale ostrołęcka Korona po rzutach karnych pokonała Junior Białystok. W meczu o 3. miejsce Junior wygrał z MOSP 3:2, a w finale Talent Białystok pokonał Koronę Ostrołęka 2:1. Gospodarze - AMP Gool Olszewo-Borki - zajęli 5. miejsce, pokonując w meczu o tę lokatę MŁKS Łomża 2:1.

Najlepszym strzelcem turnieju został Dawid Jeżek z Korony Ostrołęka, najlepszym bramkarzem wybrano Jakuba Sokołowskiego z MKS Ciechanów, a MVP turnieju został Xavier Dąbkowski z Korony Ostrołęka, który popisał się w tym turnieju m.in. takim uderzeniem:Turniej Gool Cup w Olszewie-Borkach odbył się przy wsparciu wójta gminy Krzysztofa Szewczyka, starosty ostrołęckiego Stanisława Kubła, dyrekcji gimnazjum w Olszewie-Borkach oraz rodziców piłkarzy z AMP Gool Olszewo-Borki.

Klasyfikacja końcowa: 1. Talent Białystok; 2. Korona Ostrołęka; 3. Junior Białystok, 4. MOSP Białystok, 5. AMP Gool Olszewo-Borki, 6. MŁKS Łomża, 7. AP Ostrów Mazowiecka, 8. MKS Ciechanów, 9. Młode Orły Pułtusk.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
13:50, 17 grudnia 2017

Kibic

Brawo Korona!!! Gratulacje dla organizatorów.


...
13:54, 17 grudnia 2017

Gość

ależ bramka! stadiony świata, ma chłopak uderzenie


...
19:24, 17 grudnia 2017

lolek

słaby poziom...


...
20:56, 17 grudnia 2017

Kibic

Sam jesteś słaby.  


...
22:07, 17 grudnia 2017

Do Lolek

Chopie lecz głowę.
Brawo Korona  


...
08:10, 18 grudnia 2017

IGOR

Brawa dla wszystkich uczestników. Brawo Korona. Ma chłopak uderzenie. Brawo!


...
16:37, 18 grudnia 2017

Gość

Znów Tata chwali chlopaka☺sam nic nie osiągnął i na dodatek kto go wziol  do zarządu korony


...
17:29, 18 grudnia 2017

Do ,,nędznika co się zwie

Prze pana nie jestem ojcem a dzieciak jest naprawdę dobry. I uszanuj dzieciaka. Czepiaj się dorosłych ale dzieci zostawcie w spokoju bo nie wytrzymam i jak tylko obrazisz kogoś z nazwiska to mam nadzieje ze zaraz ci sprawę założą i poznamy cię ciotunio.  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.