zdjecie 1780

Grzegorz Łomacz gościł w swojej dawnej szkole w Ostrołęce [ZDJĘCIA]

Siatkówka 27 kwietnia 2017 4 Komentarze

Społeczność Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce miała dziś wyjątkowego gościa. Był nim Grzegorz Łomacz, rozgrywający reprezentacji Polski w siatkówce. Opowiedział on uczniom o swoich planach na przyszłość, a także zachęcał do uprawiania sportu. Nie zabrakło także podziękowań dla osób, które przyczyniły się do jego rozwoju.

Wejście na salę gimnastyczną w Gimnazjum nr 1 było dla Grzegorza Łomacza z pewnością wzruszającym momentem, bo to tu stawiał swoje pierwsze siatkarskie kroki. Sala wypełniła się po brzegi uczniami gimnazjum oraz szkół podstawowych. Każdy chciał zrobić sobie zdjęcie z mistrzem, wziąć autograf czy też zapytać o jakąś ważną kwestię. Grzegorz miał również pytania do publiczności, a najlepsze odpowiedzi nagradzał upominkami. Rozegrano też mały konkurs zagrywki. Sam reprezentant Polski podziękował swojemu pierwszemu trenerowi i pierwszej wychowawczyni za przekazane wzorce, które doprowadziły go tak daleko.

Grzegorz Łomacz to rodowity ostrołęczanin, wychowanek UKS Olimp Ostrołęka. W swojej siatkarskiej karierze rozegrał wiele spotkań na najwyższym poziomie, gdyż oprócz bardzo bogatej kariery klubowej jest także reprezentantem Polski. Zdobywał medale klubowych mistrzostw kraju, a w barwach narodowych przywiózł brąz z Pucharu Świata w 2015 roku. Co ważne, Łomacz to absolwent Gimnazjum nr 1, co było doskonałą lekcją dla dzieci i młodzieży - dziś są oni w tym miejscu, a za kilkanaście lat - kto wie, może to z nimi będą organizowane tego typu spotkania.

Jak przyznał sam bohater dzisiejszego dnia, nie spodziewał się tak licznego przyjęcia w murach dawnej szkoły. Zapraszamy do galerii zdjęć z dzisiejszego wydarzenia, a już jutro w naszym serwisie zaprezentujemy krótką rozmowę z Grzegorzem Łomaczem, przeprowadzoną po ponad godzinnym maratonie rozdawania autografów.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
15:30, 27 kwietnia 2017

Lolek

Pewnie ostatni raz zanim ustawa przejdzie


...
15:52, 27 kwietnia 2017

gino

Myślę ze do czerwca jeszcze ze dwa razy zgonią dzieci z okolicznych podstawówek-gdzie dyrektorzy tych placówek?!


...
17:35, 27 kwietnia 2017

Y

Super gregor :-)


...
09:10, 28 kwietnia 2017

Gość

Bardzo fajny gość :)Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.