zdjecie 1166
zdjecie 1166

Plus Liga: PGE Skra Bełchatów pozyska Grzegorza Łomacza?

Siatkówka 16 kwietnia 2017 0 Komentarzy

Grzegorz Łomacz ma zostać nowym zawodnikiem PGE Skry Bełchatów - podaje włoski serwis siatkarski volleyball.it. W nowym klubie miałby zastąpić odchodzącego Nicolasa Uriarte. Sam zawodnik, ani klub z Bełchatowa oficjalnie nie zabrali jeszcze głosu w tej sprawie.

Informacja o rzekomym przejściu Łomacza z Cuprum Lubin do PGE Skry Bełchatów pojawiła się w serwisie volleyball.it. Jeżeli się potwierdzą, to dla rozgrywającego pochodzącego z Ostrołęki byłby to siódmy klub w karierze: po rozpoczęciu gry w siatkówkę w Olimpie Ostrołęka, Łomacz grał jeszcze też w MOS Wola Warszawa, AZS Politechnika Warszawska, Jastrzębskim Węglu, Lotosie Treflu Gdańsk i Cuprum Lubin.

Ostrołęczanin Grzegorz Łomacz to jeden z najlepszych polskich rozgrywających. W swoim dorobku ma m.in. dwa medale Mistrzostw Polski, zdobycie Pucharu Polski, udział w igrzyskach olimpijskich czy też brązowy medal Pucharu Świata. W kadrze pod wodzą Stephane'a Antigi był jednym z ważniejszych ogniw. Warto podkreślić, że usłana sukcesami siatkarska droga Grzegorza Łomacza rozpoczęła się w UKS Olimp Ostrołęka.

PGE Skra Bełchatów w obecnym sezonie walczy jeszcze o złoty medal Mistrzostw Polski. Choć sezon się nie skończył, karuzela transferowa ruszyła już teraz i doniesień o zmianach barw klubowych w Plus Lidze z pewnością będzie coraz więcej.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.