Halowy turniej w Rzekuniu. Wygrywa Żbik Nasielsk (wideo, zdjęcia)

Piłka nożna 06 stycznia 2018 4 Komentarze

Żbik Nasielsk wygrał halowy turniej piłki nożnej seniorów organizowany przez Rzekuniankę Rzekuń. W hali sportowej w Rzekuniu blisko triumfu byli gospodarze, ale ostatecznie uznali wyższość Żbika po rzutach karnych. Na miejscu trzecim uplasowała się Korona Ostrołęka.Turniej w Rzekuniu rozegrany został już po raz dziewiąty, co świadczy, że gospodarze poważnie podchodzą do organizacji tej imprezy. Dla wielu zespołów zmagania w Rzekuniu były ostatnim halowym turniejem przed rozpoczęciem przygotowań do rundy wiosennej. Mogliśmy się przekonać w jakiej formie są reprezentanci naszego regionu.

Zwyciężyła ekipa Żbika Nasielsk, ale nie miała łatwej drogi w finale. Żbik osiągnął przewagę na początku spotkania i strzelił bramkę na 1:0, ale nie potrafił utrzymać prowadzenia do końca meczu, mimo tego, że wciąż był stroną przeważającą. Do wyrównania doprowadził Jakub Podgajny. Rzuty karne lepiej strzelali gracze Żbika i wygrali cały turniej. Na trzecim miejscu uplasowała się ostrołęcka Korona, która mimo początkowych kłopotów w meczu o 3. miejsce, pewnie pokonała KS CK Troszyn.

Najlepszym strzelcem został Kamil Stańczak ze Żbika Nasielsk, najlepszym bramkarzem - Paweł Piendak z Rzekunianki Rzekuń, a najlepszym zawodnikiem turnieju Marcin Kraska z Korony Ostrołęka. Klasyfikacja końcowa turnieju: 1. Żbik Nasielsk; 2. Rzekunianka II Rzekuń; 3. Korona Ostrołęka; 4. KS CK I Troszyn; 5. Orzeł Kolno; 6. MKS Małkinia; 7. KS CK II Troszyn; 8. Rzekunianka Rzekuń.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
16:10, 06 stycznia 2018

Kibic

Brawo dla młodego bramkarza

ocena: -         zgłoś
...
18:12, 06 stycznia 2018

Gość

Karne 1-0 :D Dawno nie było tak skutecznych ;-)

ocena: -         zgłoś
...
20:35, 06 stycznia 2018

lolek

ale papraki...

ocena: -         zgłoś
...
00:30, 07 stycznia 2018

Gość

Jaki turniej takie karne

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.