Korona Ostrołęka wznowi treningi

Piłka nożna 04 stycznia 2018 4 Komentarze

Lider IV ligi mazowieckiej Korona Ostrołęka rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2017/18. Podopieczni Marcina Truszkowskiego w najbliższy poniedziałek startują z wytężoną pracą.- W dniu 8 stycznia rozpoczną się przygotowania do rundy wiosennej rozgrywek IV ligi. Tego dnia zaplanowane są badania i trening ogólnorozwojowy. W zajęciach wezmą udział zarówno piłkarze pierwszego, jak i drugiego zespołu oraz wyróżniający się juniorzy. Piłkarze Korony cały okres przygotowawczy przepracują na obiektach w Ostrołęce. Na dzień dzisiejszy zaplanowanych jest dziewięć sparingów. Praktycznie wszystkie mecze pierwszy zespół rozgrywał będzie z drużynami z III i IV ligi. Najbliższy mecz kontrolny zaplanowany został na 20 stycznia z III-ligową Olimpią Zambrów - czytamy w komunikacie klubu.

OTS Korona w okresie przygotowawczym do piłkarskiej wiosny zagrać ma także z ŁKS Łomża, MKS Ełk, Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, Bronią Radom, KS CK Troszyn, Ursusem Warszawa i KS Wasilków.

Ostrołęczanie są obecnie liderem IV ligi mazowieckiej. W rundzie jesiennej zdobyli 29 punktów w 14 meczach (9 zwycięstw, 2 remisy, 3 porażki).

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
14:55, 04 stycznia 2018

Kor

Korona się napnie oby prezydent miał świadomość o awansie z okregowki do 4 ligi wiec finanse tez o 1000 większe powinny być.  

ocena: -         zgłoś
...
10:40, 05 stycznia 2018

Gość

Jak się człowiek za bardzo napnie, to się może zes....ć, więc życzę powodzenia, ale niech niektórzy już zluzują, bo jest tego napinania za dużo. Napinką można obrzydzić każdy, nawet najfajniejszy projekt. Pozdrawiam

ocena: -         zgłoś
...
12:19, 05 stycznia 2018

Iwo

Bez napinki tylko spokojna ale ciężka praca- a wyniki same przyjdą.Jeśli nie będzie awansu to naprawdę nic się nie stanie.

ocena: -         zgłoś
...
00:32, 06 stycznia 2018

Iza

Kochani narwianie nie 1000 tylko 100000 tysi i was sraka dopadnie

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.