Liga okręgowa: Troszyn nie sprostał Żbikowi

Piłka nożna 10 września 2017 2 Komentarze

KS CK Troszyn poniósł swoją drugą porażkę w tym sezonie w rozgrywkach ligi okręgowej. Podopieczni Łukasza Bałazego przegrali ze Żbikiem Nasielsk 1:3.

W pierwszej połowie obejrzeliśmy dwie bramki - na trafienie Paczkowskiego odpowiedział Piotr Kamionowski. Piłkarze z Nasielska dobrze rozpoczęli drugą połowę i w 54. minucie zdobyli drugiego gola za sprawą Milewskiego. Wynik meczu w 80. minucie ustalił Bramowicz. Dla KS CK była to druga porażka z rzędu, z czego pierwsza przed własną publicznością.

W 7. kolejce Troszyn zagra na wyjeździe z Wkrą Sochocin, to już za tydzień.