I liga mazowiecka kadetów: Olimp Ostrołęka lepszy od rywala z Warszawy [ZDJĘCIA]

Siatkówka 11 listopada 2013 Komentarzy

Siatkarze UKS Olimp Ostrołęka mają za sobą kolejne znakomite spotkanie w ramach rozgrywek I ligi mazowieckiej kadetów. Podopieczni trenera Lucjana Łomacza pokonali MKS MDK Warszawa 3:1, udowadniając swoją dobrą dyspozycję.

Najbardziej zacięty był pierwszy set tego spotkania, szczególnie jego końcówka. Rywale mieli piłki setowe, lecz ostrołęccy siatkarze odwrócili losy seta, wygrywając go na przewagi aż 32:30. O wyniku drugiej partii zadecydowała ponownie końcówka seta, gdyż do połowy partii obie drużyny toczyły walkę "punkt za punkt" - lepsi okazali się goście, wygrywając do 21.

To zmobilizowało gospodarzy do działania. W trzecim secie zobaczyliśmy świetnie grającą ostrołęcką drużynę, która dzięki agresywnej zagrywce wypracowała sobie dużą przewagę. Podopieczni trenera Łomacza utrzymali ją do końca seta i wygrali do 18. Czwarta odsłona meczu ponownie przyniosła wiele emocji. Od stanu 23:23 zawodnicy z Ostrołęki zdobyli jednak dwa upragnione punkty i tym samym wygrali mecz 3:1.

Olimp Ostrołęka - MKS MDK Warszawa 3:1 (32:30, 21:25, 25:18, 25:23)