II liga: Srogi rewanż Trójki na Włókniarzu [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 01 kwietnia 2017 0 Komentarzy

Piłkarze ręczni Trójki Ostrołęka zrewanżowali się Włókniarzowi Konstantynów Łódzki za sensacyjną porażkę z pierwszej rundy rozgrywek II ligi. W hali przy ZS 5 w Ostrołęce gospodarze byli zdecydowanie lepsi i wygrali różnicą czternastu bramek.

Artur Kraszewski

Pierwotnie mecz miał być rozegrany 29 kwietnia, ale nastąpiły zmiany w terminarzu, które pozwolą ostrołęckim szczypiornistom szybciej zakończyć sezon. Mecz 24. kolejki II ligi został rozegrany awansem dokładnie w Prima Aprillis. Żartów jednak nie było, była za to poważna gra.

Miejscowi kapitalnie rozpoczęli to spotkanie, już w 4. minucie prowadzili 4:0, z czego trzy bramki zdobył niezawodny Rafał Niećko. Przewaga gospodarzy utrzymywała się, po kwadransie gry na tablicy wyników widniał wynik 10:6. W końcówce pierwszej połowy obejrzeliśmy kolejny zryw bursztynowych, dzięki czemu na przerwę schodzili oni z sześciobramkową przewagą. Ostatniego gola pierwszej połowy zdobył nie kto inny jak Rafał Niećko - najskuteczniejszy zawodnik tego spotkania.

Drugą połowę swoim trafieniem otworzył Tomasz Ścibek. Obraz gry nie uległ zbytnio zmianie, gospodarze mieli zdecydowaną przewagę i kilkukrotnie popisali się serią kilku bramek z rzędu. Tak było m.in. między 33. a 36. minutą (z 21:15 do 25:15) oraz między 47. a 54. minutą (z 28:20 do 33:20). Ostatecznie podopieczni trenera Żebrowskiego pokonali Włókniarz 37:23 i tym samym srogo zrewanżowali się rywalowi za porażkę w Konstantynowie Łódzkim.

Trójka Ostrołęka - Włókniarz Konstantynów Łódzki 37:23 (20:14)