II liga: Trójka Ostrołęka bez szans w Lublinie

Piłka ręczna 08 października 2017 4 Komentarze

Trójka Ostrołęka poniosła drugą porażkę w tym sezonie. Ostrołęccy szczypiorniści w meczu 3. kolejki II ligi przegrali na wyjeździe z AZS UMCS Lublin 16:35.

Już w pierwszej połowie gospodarze pokazali, że będzie bardzo trudno ich pokonać i po 30 minutach prowadzili 17:9. W drugiej części gry Trójka rozpoczęła od ambitnej gry, co pozwoliło szybko przekroczyć barierę 10 zdobytych goli, ale gospodarze na zbyt wiele dziś ostrołęczanom nie pozwalali. Skończyło się wynikiem 35:16 dla gospodarzy. Było to dla nich drugie zwycięstwo w sezonie, z kolei Trójka poniosła drugą porażkę.