II liga. Trójka Ostrołęka ograła wicelidera (wyniki, tabela)

Piłka ręczna 17 kwietnia 2018 0 Komentarzy

Piłkarze ręczni Trójki Ostrołęka sprawili niespodziankę, pokonując wicelidera z Radzymina 34:30 w meczu 16. kolejki II ligi. Podopieczni Radosława Żebrowskiego pokazali, że na własnym parkiecie są groźni dla każdego zespołu.

Mecz lepiej rozpoczęła ekipa ROKiS Radzymin. W 7. minucie meczu Kamil Kosmala wyprowadził gości na prowadzenie 5:2. Trójka rzuciła się do odrabiania strat i już w 14. minucie było 7:7 po golu Huberta Milewskiego, a cztery minuty później gospodarze mieli już cztery gole przewagi po trafieniach Niećki, Obidzińskiego, ponownie Niećki i Kulisia. Prowadzenie udało się utrzymać do końca pierwszej połowy. Gospodarze prowadzili po niej 17:13.

W drugiej połowie udawało się utrzymywać przewagę, choć w zespole gości szalał Michał Deptuła - ten gracz zdobył ponad połowę bramek dla swojej drużyny i zakończył mecz ze świetnym wynikiem 16 goli. Na szczęście gospodarze potrafili zneutralizować pozostałe silne strony zespołu ROKiS i wygrali 34:30. To duża niespodzianka, bowiem zespół z Radzymina zajmuje 2. miejsce w tabeli.

Trójka Ostrołęka - ROKiS Radzymin 34:30 (17:13)

Trójka: Wiśniewski, P. Obidziński, Milewski 3, Kuliś 2, Kosiński 6, E. Obidziński 1, Zieliński 2, Dworak, Dmowski 4, Niećko 7, Kowalczyk 2, Kraszewski 7, Prekiel, Wojdyna. Nie zagrali: Grabowski, Kośnik. Trener: R. Żebrowski.