II liga: Trójka przegrywa po raz szósty z rzędu [ZDJĘCIA, VIDEO]

Piłka ręczna 19 października 2013 Komentarzy

Nie udało się przerwać niekorzystnej passy porażek piłkarzom ręcznym Trójki Ostrołęka. Zawodnicy Radosława Żebrowskiego przegrali w sobotę z MKS Wieluń 32:36, choć jeszcze do przerwy prowadzili i byli zespołem lepszym od gości.

Gospodarze rozpoczęli to spotkanie bardzo ambitnie i po kilku minutach na tablicy wyników pojawił się rezultat 10:5. Od tego momentu goście doszli do głosu, lecz nie potrafili odrobić wszystkich strat jeszcze przed przerwą, na którą obie ekipy schodziły przy prowadzeniu Trójki 18:16.

W drugiej połowie swoją wyższość zaprezentowali jednak wielunianie, którzy wygrali drugą odsłonę różnicą sześciu goli a cały mecz 32:36. Najskuteczniejszym zawodnikiem Trójki w tym meczu był Łukasz Kowalczyk - 10 goli. Gospodarze wystąpili bez kilku podstawowych zawodników - m.in. bez Rafała Niećko, którego zatrzymały sprawy osobiste.

Trójka Ostrołęka - MKS Wieluń 32:36 (18:16)