II liga: Warszawianka wyraźnie lepsza od ostrołęckiej Trójki [ZDJĘCIA, WIDEO]

Piłka ręczna 21 września 2013 Komentarzy

Warszawianka Warszawa pokonała Trójkę Ostrołęka 39:24 w meczu drugiej kolejki II ligi. Dla szczypiornistów z Ostrołęki była to już druga porażka w tym sezonie.

Podopieczni Radosława Żebrowskiego ambitnie walczyli z wyżej notowanym rywalem, lecz na boisku widoczna była różnica umiejętności, dzieląca obie ekipy. Goście do przerwy prowadzili różnicą ośmiu goli a w drugich trzydziestu minutach systematycznie powiększali przewagę. W grze gospodarzy nie zabrakło prostych błędów i nieporozumień a brak skuteczności w ataku spowodował, że mecz zakończył się zwycięstwem gości różnicą aż piętnastu goli.

Dla Trójki była to już druga porażka w tym sezonie. Przypomnijmy, że tydzień temu w pierwszym meczu ligowym ostrołęczanie przegrali przed własną publicznością z Orlenem Wisłą II Płock 27:32. Kolejny mecz ostrołęccy szczypiorniści zagrają za tydzień na wyjeździe, gdy zmierzą się z ChKS Łódź.

Trójka Ostrołęka - Warszawianka Warszawa 24:39 (12:20)