III liga: Lekcja siatkówki od Nike Węgrów

Siatkówka 25 listopada 2012 Komentarzy

Siatkarki Nike Ostrołęka przegrały z imienniczkami z Węgrowa 0:3 w meczu III ligi. Drużyna gości to zdecydowany faworyt rozgrywek ale i tak dużym zaskoczeniem jest ogrom rozmiarów zwycięstwa zespołu byłego trenera ostrołęczanek, Roberta Kupisza.

W pierwszym secie podopiecznym Tomasza Pakieły nie wychodziło nic o czym świadczy wynik. Gospodynie niedzielnej konfrontacji zdobyły w partii pierwszej tylko siedem punktów.

W pozostałych setach było już lepiej. Ostrołęczanki grały odważniej i we fragmentach nawiązywały wyrównaną walkę z rywalkami. Drugi set skończył się zwycięstwem gości 14:25, w trzecim Nike Ostrołęka zdobyło 17 "oczek".

Nike Węgrów to zespół prowadzony przez trenera Roberta Kupisza. Węgrowianki w tym sezonie są zdecydowanymi faworytkami w kontekście awansu do II ligi. W 7 meczach zdobyły komplet punktów, tracąc tylko jednego seta.

Zawodniczki Nike Ostrołęka zajmują obecnie piąte miejsce w tabeli z dorobkiem dwunastu punktów w sześciu meczach.

NIKE OSTROŁĘKA - NIKE WĘGRÓW 0:3 (7:25, 14:25, 17:25)

Kolejny mecz Nike Ostrołęka rozegra 30 listopada o godzinie 19.00 w Nowym Dworze Mazowieckim z tamtejszym NOSiR.