III liga: SPS Volley przegrywa w Warszawie i krytykuje sędziego

Siatkówka 07 kwietnia 2016 6 Komentarzy

SPS Volley Ostrołęka przegrał z MKS MDK Warszawa 1:3 w wyjazdowym spotkaniu III ligi mazowieckiej siatkarzy. Ostrołęczanie świetnie rozpoczęli mecz, lecz w trzech kolejnych partiach wyraźnie dominował rywal. Siatkarze znad Narwi po spotkaniu narzekali na pracę sędziów.

SPS Volley Ostrołęka przegrał z MKS MDK Warszawa 1:3 w wyjazdowym spotkaniu III ligi mazowieckiej siatkarzy. Ostrołęczanie świetnie rozpoczęli mecz, lecz w trzech kolejnych partiach wyraźnie dominował rywal. Siatkarze znad Narwi po spotkaniu narzekali na pracę sędziów.

- Ich fatalna dyspozycja sprawiała, że mieli ogrom problemów z podejmowaniem decyzji. Chwilami posiłkowali się opinią trenera z Warszawy. Rozumiemy, że może być to kwestia okularów lub ich braku lecz sprawę można zawsze dopracować. Kilku zawodników SPS Volley Ostrołęka też ma ten problem i na czas meczu zakłada soczewki, okulary pozostają więc w szatni. To nie żadna ujma, aby poprosić o pożyczenie. Służymy pomocą. Jeżeli jednak problem jest innej natury (gra naszych zawodników dla arbitrów) jest zbyt dynamiczna, proponujemy sędziowanie mniej ambitnych spotkań - czytamy w relacji na stronie internetowej SPS Volley Ostrołęka pod adresem volley.ostroleka.pl.

Jak widać, wzburzenie spowodowane pracą sędziów było dość spore. Trzeba jednak przyznać, że gospodarze wygrali ten mecz dość wyraźnie, od drugiego seta pozwolili zdobyć ostrołęckim siatkarzom jedynie 47 "małych punktów". MDK dzięki temu zwycięstwu przesunął się na drugie miejsce w tabeli. Volley jest dziewiąty z dorobkiem 19 punktów, na który złożyło się siedem zwycięstw i dwanaście porażek.

Kolejne spotkanie SPS Volley rozegra już w czwartek 7 kwietnia. Wyjazdowym rywalem podopiecznych Karola Zubrzyckiego będzie UKS Powsinek Wilanów. Ostatni domowy mecz Volleya przed własną publicznością w tym sezonie zaplanowano na najbliższą niedzielę 10 kwietnia o godz. 15.00 w hali im. A. Gołasia. Przeciwnikiem ostrołęczan będzie UKS Olimp Skaryszew.

MKS MDK Warszawa - SPS Volley Ostrołęka 3:1 (19:25, 25:14, 25:17, 25:16)

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
10:53, 07 kwietnia 2016

Gość

trochę to żenujące żeby taki "komentarz" zamieszczać na oficjalnej stronie klubu, tym bardziej przy takiej porażce wysokiej


...
12:27, 07 kwietnia 2016

Jerzy

14,16,17 ale pretensje do sędziego :) ktoś tu nie umie przegrywać


...
12:50, 07 kwietnia 2016

Gość

Brednie Panowi wypisujecie. Byliście na tym meczu? Z historii wyżej notowanych dużym pamiętamy takie spotkania gdzie nie zawodnicy,a sędziowie wygrywali spotkania. To możliwe. Taka sytuacja ma także u kadetów czy w siatkówce żeńskiej.  


...
16:37, 07 kwietnia 2016

max

Dziewczyny z Volleya zawsze narzekają ;)
Jak nie na sędziów, to na inne kluby czy kibiców albo dotację miejską ;)
Zamiast tego zaczęli by trenować, a nie fajki palić... Od razu by im szło lepiej ;)


...
17:39, 07 kwietnia 2016

do max

Dziewczynki to grają w Pekpolu i za kasę a ty kolego jesteś tylko małym smutnym pajacem.Ustawcie mecz SPS-PEKPOL,zobaczymy gdzie grają cipy(patrz PEKPOL v HAJNÒWKA)żenada


...
18:16, 07 kwietnia 2016

roberto karlos

jak zwykle panowie amatorzy mają kompleksy względem klubu zza miedzy :) niech wam żyłka nie pęknie z tej nienawiści  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.