IV liga: Błękitni pokonali Koronę HiD przy Witosa [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 29 marca 2014 Komentarzy

Piłkarze Korony HiD Ostrołęka po raz kolejny w rundzie wiosennej zawiedli swoich kibiców. Niebiesko-żółci przegrali 1:3 z Błękitnymi Gąbin. Jedynego gola dla ostrołęckiej drużyny strzelił Mariusz Kuczewski.

Goście od początku przejęli inicjatywę. Po kwadransie gry piłkarze Korony HiD próbowali zastawić pułapkę ofsajdową na dwóch graczy Błękitnych - sztuka ta jednak nie udała się i obaj piłkarze stanęli oko w oko z Sebastianem Szczechowiakiem. Zwycięsko z tej rywalizacji wyszedł Jakub Kustra, otwierając wynik meczu. Pięć minut przed końcem pierwszej połowy goście podwyższyli wynik po rzucie karnym, bramkę strzelił Bartłomiej Dębicki. Ostatnie słowo w pierwszej części gry należało jednak do gospodarzy - Mariusz Kuczewski był autorem bramki kontaktowej i piłkarze schodzili do szatni przy wyniku 2:1 na korzyść przyjezdnych.

W drugiej części spotkania kibice obejrzeli tylko jednego gola. Drugie trafienie w meczu zanotował Bartłomiej Dębicki i Błękitni wygrali to spotkanie 3:1. Dla Korony HiD była to już trzecia porażka w rundzie wiosennej.

Korona HiD Ostrołęka - Błękitni Gąbin 1:3 (1:2)
bramka dla Korony HiD: M. Kuczewski