IV liga: KS CK Troszyn ma nowego trenera

Piłka nożna 06 lipca 2021 25 Komentarzy

KS CK Troszyn ma nowego trenera, który poprowadzi drużynę w sezonie 2021/22 w IV lidze mazowieckiej. Klub z powiatu ostrołęckiego sięgnął po szkoleniowca z regionu, doskonale znanego z piłkarskich boisk na całym Mazowszu.

KS CK Troszyn ma nowego trenera, który poprowadzi drużynę w sezonie 2021/22 w IV lidze mazowieckiej. Klub z powiatu ostrołęckiego sięgnął po szkoleniowca z regionu, doskonale znanego z piłkarskich boisk na całym Mazowszu.

Udało nam się dziś potwierdzić, że drużynę z Troszyna w sezonie 2021/22 poprowadzi Michał Złotkowski.

Nowy trener KS CK Troszyn ma 33 lata, jest wychowankiem Makowianki Maków Mazowiecki. W trakcie piłkarskiej kariery reprezentował wiele klubów - oprócz Makowianki, były to m.in. KS Łomianki, MKS Ciechanów, Nadnarwianka Pułtusk, Hutnik Warszawa, Legionovia Legionowo, norweska Sparta Sarpsborg czy Świt Nowy Dwór Mazowiecki. W ostatnim czasie był grającym trenerem Makowianki i na boisku wciąż kluczową postacią zespołu z Makowa Mazowieckiego.

Na stanowisku trenera klubu z Troszyna Złotkowski zastąpi Huberta Karpińskiego, który prowadził drużynę z powiatu ostrołęckiego w ostatnich meczach sezonu 2020/21, po tym jak przejął zespół po trenerze Marcinie Truszkowskim.

Jak się dowiedzieliśmy, do zespołu z Troszyna dołączą również nowi zawodnicy, ale ich nazwiska poznamy w niedalekiej przyszłości.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
20:19, 06 lipca 2021

CM 01 02

Sparta Sarpsborg, to pewnie zna Artura faranczuka

ocena: -         zgłoś
...
20:51, 06 lipca 2021

CJ

Złoty podjął ryzyko jak troszyn mu za wysokie cele postawi to będzie musiał wracać z podkulonym ogonem

ocena: -         zgłoś
...
21:24, 06 lipca 2021

AXD

Myślę, że to dobry wybór, trener stawiający na młodzież i dający bardzo dużo w obronie jako grający trener. Wydaje się, że Troszyn ma większy potencjał piłkarski i finansowy, więc i wyniki powinien mieć lepsze niż w Makowie, gdzie na wiosnę zdobył więcej pkt niż Troszyn i utrzymał Maków w IV lidze.

ocena: -         zgłoś
...
21:56, 06 lipca 2021

Kibic

Szkoda człowieka ale z drugiej strony czego to ludzie dla kasy nie zrobią !

ocena: -         zgłoś
...
22:00, 06 lipca 2021

Normal

Na jakiej podstawie sądzisz, że szkoda człowieka?
Na takiej, że obawiasz się, iż znowu (trzeci sezon z kolei) Troszyn bedzie lespszy od Narwii??? Najpierw przegrane baraże z kretesem, potem gra w okręgówce gdy Troszyn grał 4 lidze i teraz też może się okazać że Troszyn będzie lepszy. Troszyn już ma gotowe transfery (kwestia już tylko podpisu kilku zawodników). Masz jakiś ból doooooopy? Zobaczymy jak wyjdą te Twoje mąrości gdy zacznie się liga matołku.

ocena: -         zgłoś
...
22:17, 06 lipca 2021

Kurpik

Bartnik pany

ocena: -         zgłoś
...
22:28, 06 lipca 2021

do normala

Danielku pamiętaj, że pycha kroczy przed upadkiem.  

ocena: -         zgłoś
...
22:30, 06 lipca 2021

Gość

Czy Ci co mieli przyjść do Narwi zostają?  

ocena: -         zgłoś
...
22:33, 06 lipca 2021

Normal

Nie jestem żaden Danielek. Tylko widzę od wielu miesięcy albo i lat jak jedziecie po Troszynie a tymczasem to oni są od Narwii lepsi już od lat. To waśnie tam mogą stworzyć drużynę a w Narwii ???? Przecież wy ledwo awansowlaiście do 4 ligi. W tamtym roku był Troszyn i Mławianka to rozumiem ale w tym???? Walczyć ze słabym Nasielskiem do końca o awans. Wiesz, że gbyby Narew zajęła drugie miejsce (a niewiele do tego brakowało) to byście przegrali z LKS Promna???? Nie wiesz.... Pewnie.

ocena: -         zgłoś
...
23:54, 06 lipca 2021

do Normala

Normal, zapewne byłeś kibicem Korony Ostrołęka a teraz Troszyna. Może i coś więcej niż tylko kibicem.
Ale to mniej ważne.
Najważniejsze jest  to, żeby oba zespoły z powiatu ostrołęckiego na końcu sezonu były w pierwszej 6, czyli miejsca 1-6 gwarantujące  grę w sezonie 2022/2023 w nowej 4 lidze, bardzo silnej. Tylko zespoły dobrze przygotowane organizacyjnie, logistycznie, kadrowo i finansowo utrzymają się w tej wojewódzkiej lidze.  Nie ma tu miejsca na amatorskie prowizorki i życia  z dotacji samorządowych nie wystarczy. Tu muszą już wkraczać sponsorzy strategiczni, aby myśleć w przyszłości o awansie wyżej nawet do 3 ligi. Czy oba zespoły podołają tym wyzwaniom, zobaczymy, która lepiej będzie organizacyjnie do tego przygotowana.
Powodzenia Narwi i Troszynowi w tej edycji rozgrywek w jednej z 2 grup 4 ligi o coś więcej niż tylko walka o utrzymanie się w niej.
powodzenia na boiskowych murawach!

ocena: -         zgłoś
...
00:20, 07 lipca 2021

zawiedziony

Prezesie do jasnej ciasnej czemu nie  Łukasz Bałazy najlepszy terener na Mazwszu !!!!

ocena: -         zgłoś
...
00:25, 07 lipca 2021

Gość

Dobry wybor tym bardziej ze najlepsi zawodnicy z makowa idą za trenerem

ocena: -         zgłoś
...
08:09, 07 lipca 2021

Adam

człowiek ktory sie podpisuje Normal jest największym jadowitym wężem w okolicy. plujesz na tą Narew od dobrych paru lat i przekręcasz wszystkich wypowiedzi. ogarnij się człowieku, bo nie da się ciebie czytać. stary facet, a pisze kocopoły jak nakręcony 11-latek

ocena: -         zgłoś
...
08:51, 07 lipca 2021

Normal

Adam, cofnij się o miesiąc , może o więcej i poczytaj moje wpisy. Jeśli znajdziesz moje teksty plujące na Narew to jesteś prawdziwy Superman. Ja reaguję wtedy gdy jedziecie np po Troszynie a sami nie potrafiąc stworzyć drużyny która po prostu gra dobrze. Nigdy nie zaatakowałem Narwii. Macie kompleks Troszyna i tu jest problem. Jestem w stanie się założyć, że w lidze Troszyn wygra z Narwią. I co wtedy napiszesz???? "Złotówy wygrały, boisko w polu na wsi, tam nie można grać. Na wsiach nie powinno być 4 ligi" . Przecież tak pisaliście. Popatrz na historię, kiedy ostatnio Narew była wyżej niż Troszyn??? Mam na myśli ligę.... Tak więc wnioski sam wyciągnij. A kibicem Korony nigdy nie byłem, nie jestem też kibicem Troszyna ani Narwii. Po prostu obserwuję futbol w tym nieszczęsnym okręgu ciechanowsko-ostrołęckim, który jest chyba najsłabszy w kraju...  I tyle. Nie dorabiają teorii bo Ci to nie wychodzi  

ocena: -         zgłoś
...
09:23, 07 lipca 2021

Ignacy

A ten dalej swoje,zluzuj majty czubie

ocena: -         zgłoś
...
09:37, 07 lipca 2021

Normal

Ignacy , a Ty się nie wpie........alaj. Czytaj lekturę zadaną na wakacje.

ocena: -         zgłoś
...
10:37, 07 lipca 2021

Mazowsze (region) górą na

Zostawcie Normalia. On tylko patrzy z boku i widzi mankamenty obu zespołów. Przy czym, jak ktoś naciśnie na Narew czasami słusznie , to zaraz potok fanów aluminiowego piwska sie odzywa. Panowie zamiast używać pewnych słów, załóżcie oldboje Narwi i zgłoście się do B-klasy. wyjdzie wam to na dobre, dla waszego  nadszarpniętego zdrowia i  oponki brzusznej.

ocena: -         zgłoś
...
11:30, 07 lipca 2021

bezstronny

Panowie na wstępie zaznaczę, że nie jestem kibicem żadnego z wymienionych klubów  tylko obserwatorem piłki w naszym regionie. Muszę wziąć w obronę Normala, bo nikogo tu nie obraża tylko przedstawia swój punkt widzenia, natomiast od dłuższego czasu widoczny jest z drugiej hajt na wszystko co jest dobre, a nie związane z Narwią. Jedziecie po piłkarzach Troszyna, Różana i wszystkich, którzy tylko nie wybrali Narwi. Czytając, że Troszyn szykuje wzmocnienia naturalnym wydaje się, że dla części piłkarzy zabraknie miejsca i pewnie znajdą zatrudnienie w Narwi i co wtedy drodzy kibice jak będziecie się czuli oklaskując piłkarzy wyzywanych przez Was od Złotów? Dlatego proszę o kulturę i wspieranie piłkarzy, a nie ich wyzywanie, bo mamy 2-3 poważniejsze kluby, w których Ci piłkarze będą znajdowali miejsce i transfery w każdym kierunku były, są i będą rzeczą naturalną.

ocena: -         zgłoś
...
11:58, 07 lipca 2021

Adam

Normal ile razy jeszcze zmienisz nick? Załóż sobie etroszyn.pl albo moj-troszyn.pl

ocena: -         zgłoś
...
13:37, 07 lipca 2021

kib

Nie zwracajcie uwagi na normala i na jego pozostałe pseudonimy którymi sobie odpowiada. Ten gość ma schizofrenie i jest pod stałą opieką psychiatry.

ocena: -         zgłoś
...
16:29, 07 lipca 2021

Normal

Ja chcę Balazego na trenera!!! To najlepszy trener na mazowszu czy ty prezesie rozumiesz ? Zrobi ci 3 ligę

ocena: -         zgłoś
...
22:00, 07 lipca 2021

Bogdan

Też chce Balazego spowrotem na trenera bo za niego grali przepiękna grę aż miło się patrzyło na trybunach , teraz wieje nudą , prezesów proszę dzwonić do Łukasza

ocena: -         zgłoś
...
10:37, 08 lipca 2021

Kibic troszyna

Balazy ma zostać trenerem koniec i kropka to gość z papierami na 1 ligę  

ocena: -         zgłoś
...
14:12, 08 lipca 2021

Knap

Bez przesady ten nauczyciel wychowania fizycznego jedynie co może w troszynie robić to druga drużynę trenować lub jakiś juniorów , bez pojęcia trener tylko że ma papiery na trenera a jego treningi nudne że szok i gra kolegami  

ocena: -         zgłoś
...
11:35, 09 lipca 2021

gość

My chemy  Bałazego czy to jasne panie prezesie

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.