IV liga: Narew pokonuje KS Łomianki w zaległym meczu

Piłka nożna 22 maja 2013 Komentarzy

Piłkarze Narwi Ostrołęka odnieśli kolejne zwycięstwo. Tym razem w ramach zaległego meczu 17. kolejki IV ligi mazowieckiej podopieczni Marcina Romana wygrali z KS Łomianki 2:1, choć do przerwy na prowadzeniu byli goście.

Wynik został otwarty po trzydziestu minutach gry. Wtedy błąd popełnił bramkarz Narwi, Andrzej Łyziński i zawodnik z Łomianek nie miał problemów z umieszczeniem piłki w bramce. Do przerwy niebiesko-czerwoni niespodziewanie przegrywali 0:1 z drużyną, która w tym sezonie walczy o to by pozostać na przyszły sezon w rozgrywkach IV ligi.

Po zmianie stron Narew ruszyła do odrabiania strat. Po kwadransie drugiej połowy mieliśmy remis - Dominik Dzwonkowski dośrodkował w pole karne a bramkę strzelił Piotr Kubat. Na cztery minuty przed końcem gry ostrołęczanie zapewnili sobie zwycięstwo za sprawą trafienia Mateusza Pełtaka.

Narew znajduje się na szóstym miejscu w tabeli ze stratą piętnastu punktów do lidera - Huraganu Wołomin.

Narew Ostrołęka - KS Łomianki 2:1 (0:1)