zdjecie 2298
zdjecie 2298

Joanna Banach na zgrupowaniu w Alicante [WIDEO]

Lekkoatletyka 12 maja 2017 0 Komentarzy

Kurpiowska lekkoatletka Joanna Banach przebywała na zgrupowaniu sportowym w Alicante (Hiszpania), gdzie pod okiem trenera kadry narodowej Andrzeja Gizy przygotowywała formę sportową do startów w sezonie letnim.

Szkolenie sportowe w Alicante to kolejny przystanek ciężkiej pracy w drodze do sezonu letniego, który  Joanna Banach rozpoczęła tuż po powrocie ze zgrupowania. W trakcie obozu wraz z trenerem skupiła się ona na budowaniu wytrzymałości, biegach płotkarskich oraz wprowadzeniu akcentów szybkościowych. Nie zabrakło także treningów skocznościowych, siłowych oraz tempowych, które również odgrywają ważną rolę u płotkarek.

- Pierwszym sprawdzeniem mojej dyspozycji był bieg na 500 metrów w Krakowie w zeszły weekend (06.05.2017), który pokonałam w czasie 1:13:51. Wynik cieszy tym bardziej, iż jest to mój nowy rekord życiowy. Najbliższe plany to treningi w Krakowie, studia na krakowskiej Awf oraz starty w zawodach. Kolejny start, w którym sprawdzę moje dyspozycję będzie bieg na dystansie 300 metrów oraz 300 metrów przez płotki w najbliższy weekend również w Krakowie - mówi Joanna Banach.Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.