zdjecie 7612

Joanna Banach w Spale wypracowała formę na medal [WIDEO]

Lekkoatletyka 20 lutego 2017 2 Komentarze

Kurpiowska lekkoatletka Joanna Banach przebywała na zgrupowaniu w Spale, gdzie przygotowywała formę sportową do Halowych Mistrzostw Polski Seniorów w Toruniu. Przygotowania przyniosły efekt - zawodniczka z gminy Kadzidło została srebrną medalistką MP w sztafecie 4 x 200 m.

W Spale Banach wzięła również udział w zawodach na dystansie 200 metrów z uzyskanym czasem 25:64 oraz 300 metrów z wynikiem 40:03. Rezultaty osiągnięte przez naszą lekkoatletkę były zbliżone do rekordów życiowych z ubiegłego sezonu halowego. Dobra forma przyniosła także medal Mistrzostw Polski, które odbyły się w ubiegły weekend.

Joanna Banach była częścią sztafety klubu AZS AWF Kraków, która wystartowała na dystansie 4 x 200 m. Zawodniczki krakowskiego klubu zajęły 2. miejsce w finałowym biegu, ustępując jedynie o 0,39 sekundy ekipie AZS AWF Gdańsk. Sztafeta w składzie Joanna Banach, Aleksandra Gaworska, Mariola Karaś i Klaudia Żurek osiągnęła czas 1:39.91.

W 61. Halowych Mistrzostwach Polski seniorów wzięli udział również reprezentanci Ostrołęki oraz pochodzący z ostrołęckich klubów. Więcej o ich osiągnięciach przeczytacie w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym. A tymczasem zapraszamy do obejrzenia filmu z przygotowań Joanny Banach do Mistrzostw Polski. Jak się okazało: przygotowań na medal!

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
10:00, 20 lutego 2017

Penorio

Gratulacje Asia!!!!


...
14:31, 20 lutego 2017

Wiesław

Brawo pani Joanno, gratuluję i życzę kolejnych udanych wynikówSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.