Juniorzy Narwi ukarani walkowerem. Pomylili miejscowości, pojechali bez dokumentów

Piłka nożna 15 września 2015 5 Komentarzy

Nie tylko seniorzy MKS Narew Ostrołęka w ubiegły weekend przegrali walkowerem. Podobny przypadek spotkał także juniorów tego klubu występujących w lidze wojewódzkiej. Historia porażki walkowerem ze Startem Proboszczewice jest wprost niewiarygodna, nawet na poziomie juniorskim!

Nie tylko seniorzy MKS Narew Ostrołęka w ubiegły weekend przegrali walkowerem. Podobny przypadek spotkał także juniorów tego klubu występujących w lidze wojewódzkiej. Historia porażki walkowerem ze Startem Proboszczewice jest wprost niewiarygodna, nawet na poziomie juniorskim!

Podopieczni trenera Mirosława Grzyba wyruszyli z Ostrołęki na niedzielny mecz ligi mazowieckiej juniorów przeciwko Startowi Proboszczewice. Miejscowość z pewnością nie należy do rozpoznawalnych i pewnie wielu mieszkańców naszego miasta nie miałoby pojęcia, w którym miejscu znajduje się siedziba klubu Start. Wyobrażamy sobie więc, jakie było zdziwienie piłkarzy ostrołęckiej drużyny kiedy dotarli na miejsce i okazało się, że są... nie w tych Proboszczewicach co trzeba. Piłkarze Startu zachowali się jednak fair i pozwolili Narwianom na dojazd do odpowiedniej miejscowości - mecz miał zacząć się z opóźnieniem.

Do spotkania jednak nie doszło, bo na miejscu okazało się, że... nie wszyscy piłkarze Narwi mają dokumenty, uprawniające do gry, a sędzia nie zgodził się na dosłanie ich po meczu. Skończyło się więc walkowerem dla Startu. Na pocieszenie, obie ekipy rozegrały sparing, który zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:2.

Ocenę całej sytuacji pozostawiamy naszym czytelnikom. Przypomnijmy, że MKS Narew przeżywa spore kłopoty - z klubu w ostatnim czasie odeszło wielu społecznych pracowników pionu organizacyjnego (m.in. kierownik drużyny, przewodniczący komisji rewizyjnej, prezes - a rezygnację zapowiedział także kolejny członek zarządu). Dymisję złożył także trener pierwszego zespołu Damian Dąbrowski. Jeszcze w tym tygodniu Narew ma zostać wycofana z rozgrywek IV ligi mazowieckiej seniorów.

Jakie są plany klubu MKS Narew na najbliższe tygodnie? Jak informuje portal narewplus.pl (od jakiegoś czasu nie będący oficjalną stroną klubu), zarząd Narwi odbył spotkanie z kibicami, na którym przedstawiano propozycje i argumenty za konkretnymi rozwiązaniami mającymi na celu poprawienie sytuacji w klubie. Kibice przedstawili swoje postulaty, czyli wycofanie drużyny z IV ligi mazowieckiej seniorów oraz ogłoszenie upadłości klubu i rozpoczęcie działalności od nowa. Jak zapowiadają fani Narwi, sami przeprowadzili rozmowy z potencjalnymi sponsorami, którzy byliby chętni wesprzeć klub gdyby ten miał "czystą kartę" - tj. nowy zarząd i brak długów. Czy plan się powiedzie? Z pewnością przekonamy się o tym już w najbliższych miesiącach. Tymczasem kibicom Narwi pozostaje jedynie wspieranie juniorów w kolejnych starciach I ligi mazowieckiej - mecz 7. kolejki przeciwko Zniczowi II Pruszków zaplanowano na 19 września o godzinie 17.00 na stadionie przy ul. Partyzantów.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
10:18, 15 września 2015

sreg

Ale kabaret. Prezydencie Januszu Kotowski, czy ty jeszcze się interesujesz ostrołęckim sportem? Chłopie weź się za ten klub w koncu, wprowadz zarząd komisaryczny bo to co sie dzieje to woła o pomste do nieba!!


...
10:36, 15 września 2015

Marcin

Myślałem że już mnie nic w tym klubie nie zaskoczy. popieram przedmowce, panie prezydencie goń pan towarzystwo na szczaw, przecież to wstyd że tak zarzadzany klub reprezentuje nasze miasto


...
10:37, 15 września 2015

Gość

O ku.rwa ja nie mogę co się odwala :D
Czy osoby w Ostrołęce które chciałby i miały siłę dzwignąć ten klub? Uważam , że jedynym wyjście zrobienie z niego klubu profesjonalnego tylko i wyłącznie. Czy ktoś jest w stanie oszacować jakie to koszty na całą rundę lub sezon? Czy       500 000 zł wystarczy, na kontrakty 18-20 piłkarzy, oplacenie trenerów, maketingowca, kierownika drużyny, sprzet sportowy, wynajem autokarów na mecz seniorów i juniorów, kontrakty piłkarzy, opłaty za stadion  itp?


...
11:20, 15 września 2015

Gość

przeprowadzić prywatyzację klubu, a to co uzyska się ze sprzedaży może starczy na jakieś krzesło to MŻW


...
13:19, 15 września 2015

Kibic Narwi

Powinny być jak najszybciej organizowane nowe wybory do zarzadu...zacznijcie od nowa od B klasy w przyszłym sezonie. Zebrać młodzież i powalczyć a obecny zarząd prosze o odejscie, to już koniec tej farsySerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.