Kadetki Nike bliżej finału Mistrzostw Mazowsza!

Siatkówka 28 stycznia 2017 0 Komentarzy

Kadetki Nike Ostrołęka są o krok od awansu do turnieju finałowego Mistrzostw Mazowsza kadetek. Wystarczy tylko jutro osiągnąć dobry wynik w meczu z Ateną Warszawa. Pierwsze spotkanie, które rozegrano w stolicy, ostrołęczanki wygrały 3:2.

Stawka duża, to i mecz emocjonujący - tak w skrócie opisać można spotkanie, które odbyło się w piątkowy wieczór w Warszawie. Atena postawiła trudne warunki gry naszym siatkarkom. W pierwszym secie podopieczne Tomasza Pakieły wygrały do 18, lecz druga partia "poszła" w drugą stronę takim samym wynikiem. Najwięcej emocji przyniósł set trzeci, wygrany przez Nike na przewagi. Gospodynie nie poddały się jednak bez walki i doprowadziły do tie-breaka. W nim lepsze były siatkarki Nike. Trener Tomasz Pakieła może odetchnąć z ulgą, ale tylko do jutra.

Wygrana 3:2 i przewaga czterech "małych punktów" oznacza, że do końca toczyć się może zacięty bój o zwycięstwo w dwumeczu. Drużyna, która w tej rywalizacji okaże się lepsza, zagra w finałowym turnieju Mistrzostw Mazowsza. Mamy nadzieję, że będzie to Nike i zapraszamy jutro do dopingowania młodych siatkarek - mecz rewanżowy zostanie rozegrany w niedzielę 29 stycznia o godz. 13.00 w hali ZSZ 1 przy ul. 11 listopada 20. Wstęp wolny.

Atena Warszawa - Nike Ostrołęka (18:25, 25:18, 25:27, 25:22, 10:15)