zdjecie 1233
zdjecie 1233

Kinder+Sport: Nike Ostrołęka na 6. i 10. miejscu

Siatkówka 09 czerwca 2017 2 Komentarze

Młode zawodniczki Nike Ostrołęka wzięły udział w mazowieckich finałach turnieju Kinder+Sport. Czwórka dowodzona przez trener Joannę Sobotkę zajęła 6. miejsce, z kolei trójka trener Moniki Gromadzkiej zamknęła pierwszą dziesiątkę. Jak ten turniej wspominany jest przez zespół Nike?

Czwórka OTPS Nike po wygraniu turnieju półfinałowego eliminacji mazowieckich Kinder+Sport, już tydzień później w niedzielę 4 czerwca przystąpiła do finału, który wzorem lat poprzednich rozgrywany był w Międzyborowie. Z dwunastu najlepszych ekip Mazowsza wyłonionych podczas wcześniejszych turniejów, po pierwszej fazie w grze pozostało osiem drużyn. Ostrołęckie siatkarki pewnie wygrały z zespołem Legionovii i awansowały do pierwszej ósemki rozgrywek. W dalszej fazie rozgrywek musiały uznać wyższość ekip pretendujących do medalu: Metra Warszawa i NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki.

Kolejny mecz nasze siatkarki wygrały z zespołem Sparta Nowy Dwór Mazowiecki czym zapewniły sobie walkę o miejsce piąte, którą niestety przegrały z drużyną Ateny Warszawa. Ostatecznie zespół Nike Ostrołęka zajął szóste miejsce. Biorąc pod uwagę, że w całym cyklu wystartowało 70 drużyn, dziewczyny wykonały kawał dobrej roboty i należą im się duże brawa. Drużynę Nike Ostrołęka reprezentowały: Aleksandra Lipka, Amelia Napiórkowska, Natalia Dawid, Karolina Kośnik, Maja Obrębska oraz Agnieszka Dobrzyńska, trener Joanna Sobotka.

W kategorii "trójek" rywalizacja była jeszcze większa, gdyż do eliminacji mazowieckich Kinder+Sport przystąpiło blisko dziewięćdziesiąt zespołów z całego Mazowsza. Już sam awans naszego zespołu do finałowej szesnastki należy uznać za spory sukces. W finale, mimo starań i walki o każdy punkt, nie udało się awansować do pierwszej ósemki. Zespół Nike został ostatecznie sklasyfikowany na dziesiątym miejscu. Skład: Martyna Werpachowska, Aleksandra Zbrzeźna, Maja Sokołowska. Trener: Monika Gromadzka.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
18:23, 09 czerwca 2017

tw bolek

słabo...


...
23:00, 09 czerwca 2017

Kibic

Do tw bolka. Słaby to ty jesteś i pojęcia nie masz co piszesz. Widać że o sporcie to ty nic nie wiesz. Zmień tekst . Słabo....  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.