zdjecie 7405
zdjecie 7405

Kolejny talent z Ostrołęki na celowniku Radomia

Siatkówka 28 lipca 2017 1 Komentarz

Wychowanek UKS Olimp Ostrołęka Krzysztof Kowalski w nadchodzącym sezonie będzie reprezentował barwy Czarnych Radom. Utalentowany siatkarz miałby występować w zespole młodzieżowym oraz w drugiej lidze.

Krzysztof Kowalski to jeden z jaśniejszych punktów zespołu kadetów UKS Olimp prowadzonego przez trenera Lucjana Łomacza. Młody zawodnik w minionym sezonie spisywał się nieźle, co zostało zauważone także przez trenerów kadr wojewódzkich, którzy powoływali go na ważne zawody - Turniej Nadziei Olimpijskich czy Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży.

Jak informuje strona wksczarni.pl, Kowalski swoją siatkarską przyszłość wiąże z Radomiem i w nadchodzącym sezonie ma reprezentować zespół z Radomia w rozgrywkach młodzieżowych oraz w drugoligowym zespole, który poprowadzą Andrzej Sitkowski i Łukasz Staniewski. W kadrze drugoligowca miejsce znalazł także były gracz ostrołęckiego Energi Netu Daniel Ostrowski, ostatnio występujący w KKS Kozienice.

Podobną drogę w przeszłości przebył obecny rozgrywający Energi Net - Paweł Zdrojewski. Jego przygoda z radomską siatkówką dobiegła jednak końca i zawodnik powrócił do rodzinnego miasta, gdzie jest czołową postacią drugoligowego zespołu. Być może podobnie będzie w przypadku kolejnych wychowanków, którzy opuszczają Ostrołękę.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
13:53, 28 lipca 2017

jj

Przecież KK to jeszcze kadet.  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.