KONKURS EURO 2016: Ostrołęczanie kibicują polskiej reprezentacji!

Inne 18 czerwca 2016 Komentarzy

W trwającym konkursie naszego serwisu sportowego z okazji EURO 2016 brakuje nam już tylko jednego zgłoszenia do osiągnięcia minimalnej liczby uczestników! Warto wysłać zdjęcie i włączyć się do gry o ciekawe nagrody.Idea konkursu jest prosta - pokazanie, że wspieramy biało-czerwonych podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Reprezentacja Polski spisuje się jak na razie doskonale, wygrała z Irlandią Północną 1:0 i zremisowała z Niemcami 0:0. Polacy są już prawie pewni wyjścia z grupy, z kolei my jesteśmy już prawie pewni tego, że rywalizacja w naszym konkursie będzie niezwykle interesująca.

Dotychczas nadesłane zdjęcia pokazują, że jesteście wiernymi fanami polskich piłkarzy. Mamy fotki ze stadionu z poprzednich meczów reprezentacji, ale również liczne zdjęcia najmłodszych kibiców. To oni niekiedy dodają największego kolorytu dopingowi dla podopiecznych Adama Nawałki. Tematyka zdjęć jest dowolna, więc Wasza kreatywność również jest jak najbardziej pożądana.

Po zakończeniu przygody Polaków z EURO 2016 rozpoczniemy głosowanie na superkibiców. Do wygrania mamy aż dwanaście nagród! Zgarniają je pierwsza i druga osoba, które zgłosiły się do konkursu, jak również pięć najpopularniejszych zdjęć w głosowaniu na portalu eOstroleka oraz pięć zdjęć wybranych przez jury po głosowaniu na Facebooku. Wspieraliście Polaków podczas meczu z Niemcami lub już szykujecie się do meczu z Ukrainą? Czekamy na Wasze zdjęcia!

W puli mamy m.in. dwumiesięczne karnety na siłownię CrossFightGym - w sam raz na wakacje, do tego bony na 50 zł do wykorzystania w ostrołęckich lokalach (Pub Miętowy Krokodyl, New York City Pizza, Bistro do Syta), zestawy kibica reprezentacji Polski od hurtowniapilkarska.com oraz książki o tematyce piłkarskiej od serwisu goal.pl.

Zdjęcia wysyłać można na adres mailowy sport@eostroleka.pl, w temacie wpisując KONKURS.

Regulamin konkursu "Kibicujemy Polskiej Reprezentacji"  (216,56 KB)

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.