Kurpik przełamał passę meczów bez wygranej. Cenne trzy punkty

Piłka nożna 12 października 2024 0 Komentarzy

Kurpik Kadzidło po czterech meczach bez wygranej mógł w końcu cieszyć się z trzech punktów. Drużyna Kurpika wygrała u siebie z Koroną Szydłowo 3:2.

Pierwszy gol padł już w 13. minucie spotkania. Mikołaj Banach znakomicie przymierzył z rzutu wolnego i Mateusz Jurkiewicz mógł tylko wyjąć piłkę z siatki. Ale ekipa z Szydłowa jeszcze przed przerwą wyrównała - w 42. minucie na listę strzelców wpisał się Piotr Karpiński.

W drugiej połowie Kurpik przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W 64. minucie Piotr Magdaleński wyprowadził Kurpika na prowadenie, a dwie minuty później Szymon Samsel z karnego to prowadzenie podwyższył.

Goście rzucili się jeszcze do odrabiania strat i w 70. minucie Kamil Głowacki strzelił na 3:2, lecz było to wszystko, na co stać było gości. Trzy punkty zostały w Kadzidle.

Kurpik Kadzidło - Korona Szydłowo 3:2 (1:1)

Kurpik: Nadolny - Zawojek (75. Wiski), Stachelek, Dąbkowski (46. Ogonowski), Nicewicz (87. Pabich), Banach, Szmigiel (56. Pi. Magdaleński), Sakowski, Pa. Magdaleński, Antoszewski, Samsel.