zdjecie 1233
zdjecie 1233

Legia przedłuża współpracę z APN Ostrołęka!

Piłka nożna 05 lipca 2017 0 Komentarzy

24 czerwca w Warszawie doszło do przedłużenia umowy partnerskiej pomiędzy jednym z najbardziej utytułowanych polskich klubów - Legią a Ostrołęcką Akademią Piłki Nożnej. Współdziałanie na płaszczyźnie szkolenia młodzieży niesie sporo korzyści dla naszej akademii. To kolejny krok ku jej rozwoju.

– Jesteśmy dumni mogąc kolejny rok być Klubem Partnerskim Legii Warszawa. Cieszy nas fakt współpracy i możliwości nauki jaką będziemy mogli czerpać od tak doświadczonego klubu i wykwalifikowanych trenerów. Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy widzieć tego wymierne efekty. Poza tym współpraca z Legią, stwarza wiele okazji dla naszych zawodników do pokazania się trenerom i skautom Legii Warszawa, jak również chociażby udziału w większej ilości meczów Ekstraklasy – stwierdził prezes APN Ostrołęka Marcin Roman cytowany przez oficjalną stronę akademii (apn.ostroleka.pl).

Przypomnijmy, że APN Ostrołęka jest partnerem Legii Warszawa od 2016 roku. W ramach współpracy Legia Warszawa udostępnia APN-owi specjalistyczną wiedzę dotyczącą metodologii szkolenia, standardów wychowawczo-organizacyjnych oraz zasad prowadzenia profesjonalnej akademii piłkarskiej szkolącej dzieci i młodzież. Drużyny APN biorą udział w rozgrywkach dla klubów partnerskich. Współpraca oparta jest o nowy model Klubów Partnerskich Legii Warszawa.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.