Liga okręgowa: Pierwsza porażka Troszyna

Piłka nożna 03 września 2017 5 Komentarzy

KS CK Troszyn zanotował pierwszą porażkę w sezonie 2017/18 w lidze okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni Łukasza Bałazego ulegli na wyjeździe silnej Nadnarwiance Pułtusk 0:2.

Bezbramkowy rezultat utrzymywał się do 34. minuty. Wtedy to na listę strzelców wpisał się Kamil Jagielski, otwierając wynik meczu. Pechowo ułożył się dla Troszyna początek drugiej połowy, bo w 53. minucie Jakub Zalewski strzałem zza pola karnego pokonał Adriana Drężka i sytuacja KS CK zrobiła się mocno nieciekawa. Do końca meczu bramek już nie obejrzeliśmy - była to pierwsza porażka Troszyna w sezonie oraz pierwszy mecz, w którym drużyna z powiatu ostrołęckiego nie strzeliła żadnej bramki.

Po pięciu kolejkach KS CK Troszyn zajmuje piąte miejsce w tabeli okręgówki z dorobkiem 10 punktów i 5-punktową stratą do lidera z Pułtuska. W kolejnym meczu KS CK zmierzy się za tydzień u siebie ze Żbikiem Nasielsk.