Marciniak: To przegrana, a nie porażka [WIDEO]

Piłka nożna 07 sierpnia 2022 6 Komentarzy

Narew Ostrołęka przegrała z Mazovią Mińsk Mazowiecki 2:5 na inaugurację sezonu w IV lidze mazowieckiej. Po meczu trener Marek Marciniak w rozmowie z Karolem Wesołowskim z klubowych mediów, wskazywał, że drużyna nie poddała się, nawet mimo gry w osłabieniu.

Narwianie do przerwy przegrywali 0:2, do tego grali w dziesiątkę po kontrowersyjnej czerwonej kartce. Mimo to, w drugiej połowie gra była bardziej otwarta i Narew skończyła mecz z dorobkiem dwóch goli strzelonych, przy pięciu straconych. Trener Narwi zwrócił uwagę na charakter drużyny.

- Buduje mnie, mimo wszystko, postawa zawodników podczas meczu. Nie poddali się w żadnym momencie, więc to przegrana, a nie porażka - powiedział trener Marciniak.