zdjecie 3243

Marek Pietruczuk już w półfinale Mistrzostw Polski!

Sporty walki 30 marca 2017 2 Komentarze

Reprezentant Victorii Ostrołęka Marek Pietruczuk bierze udział w Mistrzostwach Polski seniorów w boksie, które odbywają się w Człopie. W walce ćwierćfinałowej ostrołęczanin spisał się bardzo dobrze i pewnie pokonał swojego rywala. Czas na walki o medale.

Pietruczuk został rozstawiony i w walce ćwierćfinałowej trafił na Krystiana Sośnickiego z KKS Kalisz. Rywal był wyższy od Marka, lecz ostrołęcki pięściarz umiejętnie skracał dystans. Zaskakiwał duży luz, na którym boksował Pietruczuk - pozwalał sobie na opuszczanie rąk, popisywał się też świetnym balansem ciała. Widać było, że w ringu czuje się jak ryba w wodzie i wyglądało to naprawdę efektownie. Jednak co najważniejsze - trafiał częściej od rywala.

Kolejne minuty nie zmieniły obrazu tego pojedynku. Pietruczuk z każdym ciosem był coraz bliżej zwycięstwa, po ostatnim gongu nikt nie miał wątpliwości co do zwycięzcy. Jednogłośnie na punkty wygrał Pietruczuk i to on zmierzy się w dzisiejszym półfinale z Adrianem Kowalem z BKS Olimp Lublin.Walka ćwierćfinałowa na poniższym wideo równo od 26. minuty.Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
16:27, 30 marca 2017

Waldemar

Marek już w finale, będzie ciężko ale jest do zrobienia jego przeciwnik Obrusiniak.Marek trzymam kciuki jesteś mistrzem i kurpiakem jak mówił nasz wielki trener Mieczysław. Pozdrawiam wszystkich kibiców boksu


...
17:05, 30 marca 2017

Gość

Brawka majek :-)Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.