Medale dla Gladiatora w Pucharze Polski w MMA

Sporty walki 04 marca 2014 Komentarzy

W niedzielę, 2 marca w Sochaczewie odbyły się zawody Pucharu Polski ALMMA 54 w mieszanych sztukach walki. Bardzo dobry występ zanotowali zawodnicy Gladiatora Ostrołęka - Daniel Chrzanowski i Adam Guzowski. Obaj przywieźli do Ostrołęki medale.

Chrzanowski w pierwszej walce pokonał swojego rywala przed czasem. Dobrą formę ostrołęczanin podtrzymał również w kolejnym starciu, dzięki czemu dotarł do finału swojej kategorii wagowej. Ostatecznie zdobył on srebrny medal w kategorii 73 kilogramy junior, w finale ulegając rywalowi na punkty.

Świetnie spisał się również Adam Guzowski. Wystąpił on w kategorii 83 kilogramy i stał się autorem jednego z najbardziej efektownych nokautów całej gali. W finale swojej kategorii zwyciężył on już po 30 sekundach, stając się tym samym złotym medalistą zawodów.