Medale i... telewizor dla UŚKS Ostrołęka [ZDJĘCIA]

Pływanie 12 grudnia 2013 Komentarzy

Trzy puchary, dziewiętnaście medali i... telewizor przywieźli pływacy UŚKS Ostrołęka z ubiegłotygodniowych zawodów w Ciechanowie, gdzie rywalizowali o Puchar Prezydenta Miasta. W zawodach startowało 350 zawodniczek i zawodników z 30 klubów z całej Polski.

Główna nagroda zawodów trafiła do 10-letniej Marysi Murawskiej z Ostrołęki. Pływaczka UŚKS zdobyła cztery medale, w tym dwa złote.

Rafał Majkowski zdobył złoty medal na 100 m stylem motylkowym, srebrny na 100m stylem dowolnym , brązowy medal na 50 m stylem dowolnym i za doskonałe wyniki zdobył puchar za drugie miejsce w klasyfikacji końcowej. Mateusz Śniadała zdobył cztery medale złoty medal na 50m stylem motylkowym , srebrny na 100m stylem motylkowym i dwa brązowe medale na 50m i 100m stylem klasycznym.

9-letnia Julia Bożomańska zdobyła złoty medal na 50m stylem grzbietowym i srebrny medal na 25m stylem grzbietowym. Jej rówieśnik, Kamil Bojarski zdobył dwa srebrne medale na 25m i 50m stylem motylkowym, a Szymek Gawek był szósty na 25m i 50m stylem dowolnym. Karol Bojarski zdobył cztery srebrne  medale na 50m 100m stylem dowolnym oraz 50m stylem motylkowym i 100m stylem zmiennym. Karol zdobył także puchar za drugie miejsce w klasyfikacji końcowej.