Mistrzostwa Mazowsza: "Czwórka" Nike Ostrołęka była blisko medalu

Siatkówka 29 maja 2022 3 Komentarze

"Czwórka" z Nike Ostrołęka była blisko medalu Mistrzostw Mazowsza w minisiatkówce. Ostrołęczanki zajęły miejsce tuż za podium.

fot. Nike Ostrołęka

- Po przegranym meczu ze Spartą Warszawa wygrywamy z Krótką Mysiadło i Nowym Dworem po 2-0, wchodzimy do finałowej czwórki, ale tu niestety przegrywamy z Dębiną Nieporęt 0-2 i po bardzo emocjonującym meczu o brązowy medal ulegamy Viktorii Lubowidz 1-2 - relacjonuje klub. MVP drużyny Nike została Zuzanna Siudek.

Skład "czwórki" OTPS Nike: Amelia Bednarczyk, Amelia Sokołowska, Zuzanna Siudek, Jagoda Szlązak, Julia Golan. Trenerem zespołu jest Mirosław Górka.

Źródło: OTPS Nike Ostrołęka
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
11:53, 31 maja 2022

Boney

Gratulacje. Te mistrzostwa to pożegnanie dziewczyn z minisiatkówką. Myślę, że będą dużym wzmocnieniem młodziczek w nowym sezonie i zagramy w wyższej lidze (w tym sezonie młodziczki ukończyły rozgrywki na ostatnim miejscu w 3 lidze).

ocena: -         zgłoś
...
20:32, 31 maja 2022

Natalia

Mecz o trzecie miejsce był równie brzydki co emocjonujący. Bardzo dużo błędów z obydwu stron spowodowanych albo stawką meczu albo zmęczeniem. Nasze dziewczyny miały piłkę meczową na brązowy medal! W turnieju Nike za mało straszyło przeciwniczki blokiem. Brakowało mi też zmian zadaniowych przy ustawieniu gdy do ataku przechodzi jedna z zawodniczek. Dziewczyna świetnie radzi sobie w przyjęciu i obronie, ale piłki w ataku przebija sposobem górnym oburącz. Raz na set mogłaby wchodzić rezerwowa, która na rozgrzewce poprawnie atakowała. Można też spróbować gry na 2 rozgrywające, bo jedna z przyjmujących nieźle sobie radzi. Proszę mojego komentarza nie traktować jak krytykę. 4 miejsce do super wynik a każdy trener ma inne koncepcje gry. Chylę czoła przed trenerem i zawodniczkami.

ocena: -         zgłoś
...
08:59, 01 czerwca 2022

do Natalii

Zgłoś się do prezesa może cie zatrudni z takimi wiadomościami, a może są tylko teoretyczne?

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.