Mistrzostwa Mazowsza w Karate Kyokushin (ZDJĘCIA)

Sporty walki 26 maja 2011 Komentarzy

W niedzielę 22 maja w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Karate Kyokushin. Startowało 142 zawodników z 14 klubów.

W niedzielę 22 maja w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Karate Kyokushin. Startowało 142 zawodników z 14 klubów, MKKK Shinkyokushin zajął drużynowo 8 miejsce, nasi medaliści:

Patryk Kapuściński II miejsce
Karol Damięcki III miejsce
Damian Szurnicki III miejsce
Michał Rupiński III miejsce
Monika Roszkiewicz III miejsce

Ponadto Natalia Nalewajk zajęła 5 miejsce w kata( debiutując w tej kategorii). Pozostali reprezentanci zakończyli swoje starty w eliminacjach a byli to:

Albert Puławski, Daniel Serowiecki, Dominik Gwara, Krzysztof Pszonak, Maciej Twardowski i Cezary Wiśniewski

Najlepszymi zawodnikami turnieju byli niewątpliwie Dominik Parol TBSK Warszawa i Marta Zwierz UKS Bushi, którzy wszystkie swoje walki wygrali przed czasem.