Mistrzostwa Polski w ringo. Znakomity występ ekipy z powiatu ostrołęckiego! [ZDJĘCIA]

Inne 11 czerwca 2024 0 Komentarzy

Za nami 52. Otwarte Mistrzostwa Polski w Ringo 2024. Mistrzowskie zawody rozegrano 8 czerwca na stadionie Centrum Sportu w Szamotułach. Ekipa Powiatu Ostrołęckiego, uczniowie i absolwenci Szkoły Podstawowej w Nasiadkach, zawodnicy Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Nasiadki” znakomicie zaprezentowała się i zdobyła trzy medale złote, dwa srebrne i dwa brązowe. Chłopcy w kategorii: dwójki szkolne do lat 13, powtórzyli zeszłoroczny sukces i obronili tytuł mistrzowski.

W kategorii młodzik drugie miejsce zajął Bartosz Bacławski, z kolei wśród młodziczek trzecia była Anna Nasiadka. W kategorii juniorek druga była Kornelia Gromek, a trzecia - Paula Nasiadka, z kolei wśród weteranek najlepsza była Sylwia Smilgin-Kamińska.

W dwójkach dziewcząt do lat 13 zwyciężyła para Wiktoria Wiska-Anna Nasiadka, z kolei w dwójkach chłopców do lat 13 tytuł obronili Bartosz Bacławski i Kacper Wiski.

- Dziękujemy Zarządowi Starostwa Powiatowego w Ostrołęce za dofinansowanie wyjazdu na najważniejszą imprezę dla ringowców - podkreślają nasi reprezentanci.