zdjecie 3114
zdjecie 3114

MKS Przasnysz ma nowego trenera

Piłka nożna 11 lipca 2017 0 Komentarzy

Czwartoligowy MKS Przasnysz ma nowego trenera. Będzie nim Paweł Mazurkiewicz, ostatnio znany z pracy w ekipie Błękitnych Raciąż. Przasnyszanie rozpoczęli także czwartoligowe zbrojenia od zakontraktowania zawodnika z przeszłością w polskiej ekstraklasie.

MKS Przasnysz to regionalny zespół, jeden z rywali Korony Ostrołęka w nadchodzącym sezonie IV ligi mazowieckiej. Przed nowym sezonem klub dokonał zmiany na stanowisku trenera - nowym szkoleniowcem został Paweł Mazurkiewicz, który w przeszłości występował w przasnyskim klubie jako zawodnik i to przez cztery sezony. W ubiegłym roku Mazurkiewicz poprowadził Błękitnych Raciąż do 7. miejsca w IV lidze.

Zespół MKS-u, podobnie jak inne czwartoligowe ekipy, mierzy w czołówkę, gdyż tylko miejsca 1-7 (a w gorszym przypadku 1-6) dadzą utrzymanie na tym poziomie ligowym. Pierwszym ogłoszonym transferem przez MKS jest Dominik Lemanek - doświadczony pomocnik z przeszłością w Lotto Ekstraklasie, kiedy to reprezentował barwy Polonii Warszawa.

Rozgrywki IV ligi mazowieckiej ruszają 12 sierpnia. W grupie północnej zagrają: Huragan Wołomin, Mazovia Mińsk Mazowiecki, MKS Ciechanów, Wisła II Płock, KS Łomianki, Ożarowianka Ożarów Mazowiecki, Błękitni Raciąż, Pogoń II Siedlce, MKS Przasnysz, Bzura Chodaków, Dolcan Ząbki, Mławianka Mława, Bug Wyszków, Mazur Gostynin, Drukarz Warszawa i Korona Ostrołęka.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.