Młodziczki Nike Ostrołęka wracają do I ligi!

Siatkówka 08 stycznia 2018 0 Komentarzy

Młodziczki OTPS Nike Ostrołęka mają za sobą kolejny ligowy turniej. Zmagania II ligi mazowieckiej ponownie odbyły się w Ostrołęce, a nasze siatkarki pokazały, że trzeba się z nimi liczyć i po krótkiej przerwie powróciły do mazowieckiej elity.Podopieczne Dariusza Piersy w tym sezonie grały już w I lidze, ale nie udało im się w niej utrzymać i powróciły do drugiej dywizji. Szybko jednak okazało się, że ostrołęczanki będą miały kolejną szansę na zaistnienie w mazowieckiej elicie, bowiem w ostrołęckim turnieju II ligi ponownie wywalczyły awans.

Zespół Nike na turnieju II ligi pokonał Plas Warszawa 2:0 (25:10, 25:18), Polonez Wyszków 2:0 (25:18, 25:16), Volley Płock 2:0 (25:12, 25:12), Trzynastkę Radom 2:0 (25:21, 25:17) oraz uległ MOS Wola Warszawa 0:2 (17:25, 20:25). Awans z pierwszego miejsca z kompletem zwycięstw wywalczył zespół MOS Wola, ale siatkarki Nike zajęły drugie miejsce i również przenoszą się ligę wyżej - do pierwszej ligi mazowieckiej.

To nie koniec dobrych wiadomości: w Ostrołęce odbył się także turniej VII ligi mazowieckiej z udziałem Nike II Ostrołęka, UKS Lesznowola, Esperanto Warszawa i Rutki Płońsk. Ostrołęcki zespół pod wodzą trenera Dariusza Werpachowskiego stanął na wysokości zadania i awansował do VI ligi.

Drużynom Nike i trenerom Dariuszom gratulujemy dobrych wyników i życzymy powodzenia w kolejnych turniejach.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.