zdjecie 8196
zdjecie 8196

MP Urzędów Wojewódzkich: W finale Podkarpacie i Śląsk, Mazowsze zagra o brąz [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 01 lipca 2017 1 Komentarz

Za nami pierwszy dzień rywalizacji w piłkarskich Mistrzostwach Polski Urzędów Wojewódzkich, które odbywają się w Ostrołęce. Gospodarze - Mazowiecki Urząd Wojewódzki - byli blisko awansu do finału, ale ostatecznie zagrają o miejsce trzecie.

Do rywalizacji przystąpiły drużyny z czternastu województw. Po fazie grupowej i meczach pucharowych wyłoniono finalistów Mistrzostw Polski: zostali nimi urzędnicy z Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego i Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego. O brązowy medal zagrają natomiast Urzędy Wojewódzkie z Mazowsza i Podlasia. Mazowieccy urzędnicy byli blisko finału, ale w meczu półfinałowym przegrali z Podkarpaciem po rzutach karnych.

W niedzielę 2 lipca od godz. 9.00 zobaczymy mecze o 7. miejsce, 5. miejsce, 3. miejsce i mecz o 1. miejsce. Odbędzie się także mecz pokazowy ostrołęckich urzędników z reprezentacją urzędników z całej Polski. Finał odbędzie się o godz. 11.15, a zakończenie turnieju i wręczenie nagród zaplanowano na godz. 12.00.

Organizatorem turnieju jest Mazowiecki Urząd Wojewódzki we współpracy z Urzędem Miasta Ostrołęki. Patronat nad zawodami objął minister spraw wewnętrznych i administracji. Patronem medialnym zawodów jest portal eOstroleka.pl. Relacje i zdjęcia z turnieju znajdziecie w naszym serwisie - zapraszamy do galerii.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
21:35, 01 lipca 2017

bena

Trzymam kciuki za MUW...Powodzenia:):):)Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.