zdjecie 8196
zdjecie 8196

Murawska i Pyskło docenieni w reprezentacji Polski

Pływanie 19 marca 2017 0 Komentarzy

Polski Związek Pływacki ogłosił powołania do reprezentacji Polski na wielomecz pływacki dziewcząt z rocznika 2002 i 2003, który odbędzie się na początku kwietnia w Atenach. Wyróżnienie spotkało zawodniczkę UKS Piątka Ostrołęka Marię Murawską oraz trenera Andrzeja Pyskło.

Wielomecz pływacki dziewcząt z rocznika 2002 i 2003 z udziałem reprezentacji Brazylii, Bułgarii, Cypru, Grecji, Izraela, Portugalii, Słowenii, Szwajcarii, Turcji oraz Ukrainy i Polski odbędzie się w dniach 5-9 kwietnia w stolicy Grecji. Maria Murawska z UKS Piątka Ostrołęka będzie jedną z dwóch zawodniczek z rocznika 2003, które wezmą udział w tych międzynarodowych zawodach.

- Sukcesy klubu zostały w sposób szczególny zauważone na Mistrzostwach Polski Juniorów 14-letnich, podczas których nasza młoda pływaczka zdobyła pięć tytułów mistrzyni Polski i ustanowiła rekord Polski na 50 m stylem motylkowym - komentuje trener Piątki Andrzej Pyskło. Co ważne, trenera również spotkało wyróżnienie, bowiem pojedzie on do Aten jako członek sztabu szkoleniowego reprezentacji Polski.

Marysi Murawskiej i Andrzejowi Pyskło gratulujemy powołania na ważny wielomecz i życzymy oczywiście samych pozytywnych wrażeń na wyjeździe do Grecji.


Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.