Narew nie dała szans Świtowi. A bramki? "Stadiony świata"! (wideo, zdjęcia)

Piłka nożna 30 marca 2019 16 Komentarzy

Narew Ostrołęka pokonała Świt Baranowo 4:0 w dzisiejszym meczu 15. kolejki A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Przy Partyzantów niebiesko-czerwoni pokazali, że solidnie przepracowali zimę i są jednym z najpoważniejszych kandydatów do ligowego awansu. Ozdobą meczu były bramki - szczególnie te Pawła Kuzi i Mateusza Sowy.

Narwianie od początku meczu zepchnęli gości do defensywy i to przyniosło efekt w 19. minucie, gdy piłkę do siatki skierował Piotr Dąbrowski.

W 25. minucie było już 2:0. Narwianie przeprowadzili bardzo składną akcję prawym skrzydłem, piłka powędrowała w pole karne. Strzelec pierwszego gola wycofał ją do Pawła Kuzi, a ten pięknym strzałem pod poprzeczkę pokonał Mateusza Żyrę. W drugiej połowie Narwianie także dwukrotnie "ukąsili" gości. W 54. minucie fenomenalnym uderzeniem z dystansu bramkę zdobył Mateusz Sowa. Z kolei wynik w 79. minucie ustalił Konrad Sobotka. W jaki sposób? Zobaczcie:

Zespół Świtu nie stworzył wielu okazji do strzelenia gola, ale w jednej sytuacji piłka po strzale Dobrzyńskiego z zaskakującej pozycji minimalnie minęła słupek bramki strzeżonej przez Daniela Woźniaka. Narew dopisuje do swojego dorobku kolejne trzy punkty, a Świt będzie musiał poszukać ich za tydzień.

Narew Ostrołęka - Świt Baranowo 4:0 (2:0)
Bramki: 19. Dąbrowski, 25. Kuzia, 54. Sowa, 79. Sobotka

Narew: Woźniak – Jóźwiak (70. Cendrowski), Skarzyński, Pełtak, Popieniek (77. Zygmunt) – Gontarz (63. Karwowski), Markowski (60. Majewski), Sowa, Sobotka – Kuzia (80. Przyborowski) – Dąbrowski (75. Mierzejewski).

Świt: Żyra - Stolarczyk (67. D. Olender), W. Gąska (83. Dulewicz), Orłowicz, Zygmunt (46. Dąbrowski) - Fąk (79. Bieńkowski), Zarjewski, J. Gąska (46. Ogonowski), K. Olender, Tadra (63. Michalak) - Dobrzyński (87. Wołosz)

...
18:28, 30 marca 2019

Super mecz, pełny stadion, super atmosfera! BRAWO NAREW!!

...
18:42, 30 marca 2019

Pełny stadion ???

...
19:15, 30 marca 2019

Może chodzi że i tak jak na a - klasę dobra frekwencja.

...
19:16, 30 marca 2019

Janke

Pełny stadion!!! Co Ty paliłeś? Sypniewo, Baranowo - poziom trzeba chyba zostawić bez komentarza....

...
19:24, 30 marca 2019

Koroniarze zajmijcie się swoim podwórkiem, wiem że żal dup.ę ściska, no ale w sumie to nie ma się co dziwić jak na Narew na A klasę przychodzi 300 osób a na 4 ligę na koronę po 50, to może boleć :-D

...
19:44, 30 marca 2019

Boli? Ma boleć. Za pół roku derby

...
20:01, 30 marca 2019

Ja bym chcial derby   Narwi i Korony chociaz w 4 lidze .
Kazdy lubi co chce, niektorzy wola derby w nizszych ligach B, A klasa .

Takze powodzenia dla Narwi i Korony

...
22:03, 30 marca 2019

Bramki stadiony świata ? Kpiny xd kuzia sam powiedział po meczu ze chciał podać xd

...
08:23, 31 marca 2019

Krzykliwy

Do Janko. Z całego serca przepraszamy za swój poziom. Oczywiście to nasza wina ze nie mamy 100 tys budżetu i tyłu darczyńców w okolicy Baranowa i Sypniewa oraz kadry 30 zawodników. Smuci nas też fakt że gramy ludźmi że swojej gminy traktując występy w tak wysokiej lidze jako przyjemność. Powinniśmy oczywiście walczyć o awans a już na pewno być w pierwszej trójce w tabeli. Powodzenia Narew, precz z hejtem.

...
09:03, 31 marca 2019

Za pół roku derby ? Jakie ? Czyje ?

...
17:26, 31 marca 2019

Obiektywny

Woźniak udaje wielkiego bramkarza A prawda jest zupełnie na A kładę może się nadaje ale wyżej już nie. Jeżeli chcą coś więcej ugrać to muszą pomyśleć nad obsadą bramki i kimś z doświadczeniem większym. Obiektywny widz.  Pozdrawiam

...
17:28, 31 marca 2019

Do Obiektywny

Na A klase jak już coś . Ale w sumie się z Tobą zgodzę . Pozdro MZKS

...
20:00, 31 marca 2019

na wyższą klasę rozgrywkową nie tylko wozniak się nie nadaje jest jeszcze kilku zawodników  z pola

...
23:09, 31 marca 2019

A ja myślę że na okręgówkę Woźniak jeszcze przejdzie, przecież grał parę ładnych lat w Rzekuniu. Choć nie ma tu porównania między Narwią a Rzekuniem. Jest jeszcze Drężek który w Troszynie był pierwszym bramkarzem , między innymi wygrał rywalizację wtedy z Wozniakiem.

...
01:05, 01 kwietnia 2019

dreżek jest zdecydowanie lepszym bramkarzem od wozniaka , może broni tylko dla tego ze jest kapitanem   a w rzekunance nie raz babole popelnial w okregowce i to jakie my to pamiętamy , nie raz było się na meczu Troszyna to co bronil czasami to naprawdę swietnie a wozniak przy nim nie istniał

...
06:39, 01 kwietnia 2019

przecież to wiadome kto jest lepszym bramkarzem i chodzil na mecze rzekunia i Troszyna a w b- klasie co on mogl nabronic a w Sypniewie po interwencji sam by se samobója strzelil i tak ma po prostu daniel , drezek zdecydowanie lepszy o dwie klasy może trzymają go na ważniejsze mecze bo ten się zaraz obrazi jak w rzekuniu czy Troszynie , super mecz sowy gratuluje dobrego wreszcie transferu bramka i jakie podania , gratulacje dla całego zespołu będzie awans tylko co dalej z tymi ludzmi koncowka ligi może z dwóch , trzech się nadaje na okegowkie i czemu ciechanow tak  narwi pomaga???? ze 2 awans 3 baraż /??? zawsze tylko jedna awans, ale zajma i tak druge miejsce i dobrze