zdjecie 1780

Nike triumfuje i daje szansę młodzieży w III lidze

Siatkówka 30 stycznia 2017 6 Komentarzy

W III lidze mazowieckiej zespół Nike Ostrołęka nie ma sobie równych. Tym razem podopieczne trenera Dariusza Werpachowskiego ograły na wyjeździe Esperanto Warszawa i Asto Piaseczno.

W III lidze mazowieckiej zespół Nike Ostrołęka nie ma sobie równych. Tym razem podopieczne trenera Dariusza Werpachowskiego ograły na wyjeździe Esperanto Warszawa i Asto Piaseczno.

Seniorki Nike mają za sobą pracowitą niedzielę. To właśnie 29 stycznia ostrołęczanki rozgrywały aż dwa spotkania wyjazdowe: o godzinie 13.00 zmierzyły się z Esperanto Warszawa, a o 18.00 zagrały z Asto Piaseczno. Z obu tych meczów wróciły jako zwyciężczynie.

Mecz z Esperanto miał trzy oblicza. Pierwszy set to wyraźna przewaga Nike, a co za tym idzie - pewne zwycięstwo. Druga odsłona to zupełnie odwrotny scenariusz, tym razem lepsze okazały się ambitnie grające gospodynie. Kolejne sety okazały się bardziej wyrównane, ale w obu przypadkach lepsze były siatkarki z Ostrołęki. Wynik 3:1 był doskonałym rozpoczęciem siatkarskiej niedzieli. Później było już tylko lepiej - rewanżowy mecz z Asto Piaseczno może nie był aż tak jednostronnym widowiskiem jak pojedynek obu tych zespołów w Ostrołęce, ale i tak zakończył się pewną wygraną Nike 3:0.

Oprócz dobrych wyników, ważny jest także aspekt szkoleniowy. W drużynie seniorek Nike debiut zaliczyły kolejne trzy młodziczki: Monika Karnicka, Klaudia Niedzwiecka i Aleksandra Jadczak. - Nike ma zawodniczki, które poziomem wyszkolenia pasują już do gry w starszych grupach. W kadetkach jest kilka młodziczek, a w III lidze z powodzeniem grają kadetki i niektóre młodziczki - mówi prezes OTPS Nike Dariusz Piersa.Siatkarki prowadzone przez Dariusza Werpachowskiego rozegrały już trzynaście spotkań w rundzie zasadniczej III ligi. Bilans to dwanaście wygranych oraz jedna porażka w meczu, w którym na boisku pojawiły się kadetki. Przed Nike jeszcze jedno starcie w tej rundzie - 4 lutego u siebie z Krótką Mysiadło. Następnie już tylko walka o II ligę.

Esperanto Warszawa- Nike Ostrołęka 1:3 (16:25, 25:15, 22:25, 22:25 )
Asto Piaseczno - Nike Ostrołęka 0:3 (18:25, 22:25, 18:25)
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
10:38, 30 stycznia 2017

grzesiek

Brawo Nike, ładne dziewczyny dobrze grają w siatkę a klub sie rozwija :) superancko


...
10:55, 30 stycznia 2017

obserwator

chwalą się, że w III lidze a dopiero  "drobnym maczkiem" mazowieckiej, czyli tak naprawdę w ostatniej. I to seniorki. A jakie egzotyczne miasta w tej lidze, hi hi. Szkoda kasy!  


...
11:29, 30 stycznia 2017

grzesiek

Zastanawiam się gdzie rodzą się tacy plujący jadem obserwatorzy:) co news to komentarz opluwający dany klub. Coś nie ten teges z osobowością czy jak?


...
12:35, 30 stycznia 2017

do obserwatora

proponuję udać się do okulisty, może wtedy dojrzysz to czego teraz nie widzisz "ciemniaku"


...
20:42, 30 stycznia 2017

Do Obserwatora

Nie widzisz baranie że młodziczki NIKE rozwalają starsze kadetki i bardzo dobrze radzą sobie w seniorkach? Należą im się tylko pochwały a nie idiotyczne komentarze.


...
10:58, 31 stycznia 2017

fakty

dobrze widzę i dobrze interpretuję, czytam ze zrozumieniem w przeciwieństwie do Was. III liga to III liga a III liga na Mazowszu to III liga na Mazowszu (nie ma nic wspólnego z III ligą). Chcecie to próbujcie zaczarować rzeczywistość ale fakty są faktami. Ktoś próbuje nas oszukaćSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.