Nike triumfuje i daje szansę młodzieży w III lidze

Siatkówka 30 stycznia 2017 6 Komentarzy

W III lidze mazowieckiej zespół Nike Ostrołęka nie ma sobie równych. Tym razem podopieczne trenera Dariusza Werpachowskiego ograły na wyjeździe Esperanto Warszawa i Asto Piaseczno.Seniorki Nike mają za sobą pracowitą niedzielę. To właśnie 29 stycznia ostrołęczanki rozgrywały aż dwa spotkania wyjazdowe: o godzinie 13.00 zmierzyły się z Esperanto Warszawa, a o 18.00 zagrały z Asto Piaseczno. Z obu tych meczów wróciły jako zwyciężczynie.

Mecz z Esperanto miał trzy oblicza. Pierwszy set to wyraźna przewaga Nike, a co za tym idzie - pewne zwycięstwo. Druga odsłona to zupełnie odwrotny scenariusz, tym razem lepsze okazały się ambitnie grające gospodynie. Kolejne sety okazały się bardziej wyrównane, ale w obu przypadkach lepsze były siatkarki z Ostrołęki. Wynik 3:1 był doskonałym rozpoczęciem siatkarskiej niedzieli. Później było już tylko lepiej - rewanżowy mecz z Asto Piaseczno może nie był aż tak jednostronnym widowiskiem jak pojedynek obu tych zespołów w Ostrołęce, ale i tak zakończył się pewną wygraną Nike 3:0.

Oprócz dobrych wyników, ważny jest także aspekt szkoleniowy. W drużynie seniorek Nike debiut zaliczyły kolejne trzy młodziczki: Monika Karnicka, Klaudia Niedzwiecka i Aleksandra Jadczak. - Nike ma zawodniczki, które poziomem wyszkolenia pasują już do gry w starszych grupach. W kadetkach jest kilka młodziczek, a w III lidze z powodzeniem grają kadetki i niektóre młodziczki - mówi prezes OTPS Nike Dariusz Piersa.Siatkarki prowadzone przez Dariusza Werpachowskiego rozegrały już trzynaście spotkań w rundzie zasadniczej III ligi. Bilans to dwanaście wygranych oraz jedna porażka w meczu, w którym na boisku pojawiły się kadetki. Przed Nike jeszcze jedno starcie w tej rundzie - 4 lutego u siebie z Krótką Mysiadło. Następnie już tylko walka o II ligę.

Esperanto Warszawa- Nike Ostrołęka 1:3 (16:25, 25:15, 22:25, 22:25 )
Asto Piaseczno - Nike Ostrołęka 0:3 (18:25, 22:25, 18:25)
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
10:38, 30 stycznia 2017

grzesiek

Brawo Nike, ładne dziewczyny dobrze grają w siatkę a klub sie rozwija :) superancko

ocena: -         zgłoś
...
10:55, 30 stycznia 2017

obserwator

chwalą się, że w III lidze a dopiero  "drobnym maczkiem" mazowieckiej, czyli tak naprawdę w ostatniej. I to seniorki. A jakie egzotyczne miasta w tej lidze, hi hi. Szkoda kasy!  

ocena: -         zgłoś
...
11:29, 30 stycznia 2017

grzesiek

Zastanawiam się gdzie rodzą się tacy plujący jadem obserwatorzy:) co news to komentarz opluwający dany klub. Coś nie ten teges z osobowością czy jak?

ocena: -         zgłoś
...
12:35, 30 stycznia 2017

do obserwatora

proponuję udać się do okulisty, może wtedy dojrzysz to czego teraz nie widzisz "ciemniaku"

ocena: -         zgłoś
...
20:42, 30 stycznia 2017

Do Obserwatora

Nie widzisz baranie że młodziczki NIKE rozwalają starsze kadetki i bardzo dobrze radzą sobie w seniorkach? Należą im się tylko pochwały a nie idiotyczne komentarze.

ocena: -         zgłoś
...
10:58, 31 stycznia 2017

fakty

dobrze widzę i dobrze interpretuję, czytam ze zrozumieniem w przeciwieństwie do Was. III liga to III liga a III liga na Mazowszu to III liga na Mazowszu (nie ma nic wspólnego z III ligą). Chcecie to próbujcie zaczarować rzeczywistość ale fakty są faktami. Ktoś próbuje nas oszukać

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.