Podwójny awans kadetek Nike Ostrołęka!

Siatkówka 29 stycznia 2017 0 Komentarzy

Kadetki Nike Ostrołęka wygrały rewanżowe spotkanie z Ateną Warszawa i zameldowały się w finale Mistrzostw Mazowsza! To jednak nie koniec dobrych informacji, bowiem podopieczne Tomasza Pakieły na pewno zagrają też w 1/4 finału Mistrzostw Polski.Rewanżowe starcie Nike z Ateną przebiegało absolutnie pod dyktando ostrołęczanek. Po ciężkim 3:2 w Warszawie, tym razem zwycięstwo przyszło dużo łatwiej. Ostrołęckie siatkarki były stroną absolutnie przeważającą i wygrały 3:0, w setach 25:9, 25:12 i 25:12. To była prawdziwa demolka. W dwumeczu Nike zwycięża pewnie i zasłużenie, w setach 6:2.

Tegoroczne finały Mistrzostw Mazowsza kadetek odbędą się w dniach 17-19 lutego w podsiedleckich Mrozach. Imprezę zorganizuje LTS Legionovia. Oprócz Legionovii i Nike zagrają w nich również dwie ekipy MOS Wola Warszawa. Awans do 1/4 finału Mistrzostw Polski wywalczą trzy ekipy, a istnieje przepis, że jeden klub w dalszej fazie może reprezentować tylko jedna drużyna. Oznacza to, że bez względu na wynik Nike jedzie na 1/4 finału MP!

Siatkarkom Nike gratulujemy dobrych występów i życzymy powodzenia w dalszych grach turniejowych.

Nike Ostrołęka - Atena Warszawa 3:0 (25:9, 25:12, 25:12)
Pierwszy mecz: 3-2
Awans: Nike Ostrołęka

NIKE: N. Mierzejewska, K. Lendzioszek, K. Waśkiewicz, S. Zuśka, K. Kolanowska, Z. Brewczyńska, W. Lipka, G. Lendzioszek, Z. Dudziec, M. Komosińska, P. Gąsiorowska, G. Kosek, K. Auchimik. Trener: T. Pakieła.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.